Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőknél (8hós) melyik...

Csecsemőknél (8hós) melyik lázcsillapító vált be a legjobban? Nurofenről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is a Nurofent adom a kisfiamnak (aki most 2 éves 10 hónapos) már 3 hós kora óta neki nagyon jól bevált.Ő az oltásoknál mindig belázasodott és arra is nagyon jó volt illetve a megbetegedéseknél és a fogzásnál is bevált.Viszonylag gyorsan hat szerintem és én málnásat vettem mindig is mert a narancsos vitaminokat sem szereti a kisfiam és nem lehet megitatni sehogy sem vele...

Remélem segítettem kicsit

2011. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a fogától mennyire ment fel a láza? Ma estére 37,8 fok neki, de semmi baját nem látom szerencsére! Ez még lehet fogtól? Mert szenvedünk vele eléggé!
2011. júl. 13. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk lázcsillapításra leginkább a Germicid kúp vált be.

Vettem Nurofen szirupot is. Ez nem nagyon hatott. Habár lehet, hogy azért, mert pont a 3 napos láznál próbáltuk.

Nurofen kúp is van itthon, de szerencsére még nem kellett felbontani. Remélem, nem is kell!

2011. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lázra nekünk a germicid. nurofen és panadol láz esetén 2 germicid között vagy hőemelkedésre illetve fájdalomcsillapításra. nem annyira erős, ha tényleg lázas, recept köteles lázcsillapító kúpot adj.


fogzástól lázas nem lehet közvetve, attól csak az immunrendszer gyengül le és így könnyebben elkphat valamit ami a láz kiváltó oka. de a 37,8 az csak hőemelkedés, hátha nem megy feljebb!

2011. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És egy csecsemőnél mennyinél megy át a hőemelkedés lázba?
2011. júl. 13. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
38 alatt nagyon jo a nurofen suspenzio, foleg fogzaskor, mert tenyleg lehet fogzastol hoemelkedese a babaknak. A nurofen a fajdalmat is csillapitja. A lanyomnal jol bevalt mult heten, pedig szegenykemnek 6 felso foga tort at 2 napon belul.
2011. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált a Nurofen.Lázas egyszer volt, hőemelkedése talán kétszer a 9 hónap alatt fogzástól.De ha nagyon szenvedett, és nem volt más ötletem, adtam neki fogzási fájdalomra Nurofent.Jó volt, mindig megnyugodott tőle, és szépen elaludt.Nekünk a Germicidnek és semmilyen kúpnak nem volt ideje hatni.Kb. 2 perc múlva kikakilta mindig, egyiknek se volt ideje felszívódni, hiába szorítottam össze a fenekét, nálunk hashajtásra lenne jó, ha lenne ilyen gondunk.Pedig szerencsésebb lenne, mert a kúp a végbélből szívódik fel, egyből a keringésbe kerül, nem terheli meg a kicsi máját.A Panadolt még nem próbáltuk.
2011. júl. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!