Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam elkapja a bárányhiml...

Ha a fiam elkapja a bárányhimlöt most (6honapos) vagy késöbb az oviban akkor mi lesz? Mert az apukája nem esett még át rajta (én már igen), félek hogy elkapja és ugye felnöttkorba ez veszélyes lehet, mit tehetünk hogy ne fertözödjön meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Oltasd be a fiadat is az apját is.
2009. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül az oltás és felnötnek hol lehet ilyet venni receptre vagy csak ugy?A háziorvosa adja be neki?
2009. ápr. 1. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megkapja az oltást, úgy is elkaphatja, enyhébbek lesznek a tünetek. Az én nagy gyerekeim annó nem kaptak védőoltást ellene, mert nem volt. Az oviban elkapták, de alig volt rajtuk 10-20 pötty. Hát, igen..az apukánál veszélyes lehet, nála lényegesebb az oltás..
2009. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felnőttkorban is a háziorvos adja be. azt nem tudom, hogy ingyenes-e, szerintem inkább tőle kérdezzétek meg. Az apukának én is mindenképpen beadatnám, mert felnőtt korban veszélyesebb. A gyerkőc meg jobb is ha előbb-utóbb átesik rajta. Ezekre azt mondják, jobb minél előbb túllenni rajta:-)
2009. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!