Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümifoltban tapasztalt...

Gyümifoltban tapasztalt anyukák! A körte, alma. Foltokat hogy lehet legjobban kiszedni a bodyból?

Figyelt kérdés
13hós fiamnak manapság néha odaadok 1-1 szelet gyümit, h egye egyedül... és hát deréktól fölfelé tiszta lé, és darab, és nyál, és minden :) kis drága! de a foltot mivel tudom a legjobban kiszedni ,eddig midnig megmaradt picit :(
2011. júl. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk általában kijönnek az ilyen gyümifoltok, de jó pl. a wanish foltisztító. Nem tudom, hogy próbáltad-e már. A foltra ráteszel kicsit, hagyod állni kicsit, aztán mehet a mosógépbe. Az szerintem biztos kiszedi.
2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a vanish jött be, de csak a gél formátumú.

Most kaptam ajándékba egy spriccelős ariel folttisztító és meglepően jó, pedig annak a gélje nem aratott osztatlan sikert nálam.

Ja és persze nem árta, ha nem hagyod beszáradni a foltot, hanem minnél előbb kezelésbe veszed:)

6,5 hós maszatos kislány anyuja

2011. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a vanish szappan+ persil mosópor jött be. Beszappanozom, öntök rá egy kis persilt és áztatom. Dörzsölés nélkül kijön a folt. De egyébként próbáltam már a Dr. Beckmann foltördögöt is, az is nagyon jó volt.
2011. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Ariel folteltávolító vált be. Tutira kiszed mindent, még az bicikli olajat is. :)
2011. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én elég sok mindent,kipróbáltam már,de sajnos nem használtak.Viszont a Dm-e saját márkás folteltávolító,úgy néz ki,hogy használ!
2011. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosószappan,rögtön.Mindent kihoz.
2011. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!