Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kisgyerek mellett van aki...

2 kisgyerek mellett van aki tanfolyamra/főiskolára/egyetemre jár? Mikor tanultok? Hogy osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés
Miután megszületik a 2.gyermekem, szeretnék beiratkozni egy 2 éves képzésre, hogy amikor lejár a gyed/gyes, tudjak elhelyezkedni.
2011. júl. 17. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam másfél éves volt amikor elkezdtem a sulit. Amikor a második született akkor végeztem az első évvel, szóval a második évet egy pici és egy kicsi mellett csináltam már. Alvás időben tanultam és este. Néha amikor az udvaron levegőztünk a nagyobb már egy kicsit elvolt egyedül a kicsi meg aludt a babakocsiban akkor is sikerült egy tanulni. Nekem gyorsan ment a tanulás gyerekek mellett, könnyebben kiszűrtem a lényeget, mint korábban. Biztos az idő miatt..
2011. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 gyerek és egy terhesség mellett csinálok egy tanfolyamot. Ha nagyon kell tanulnom apuka vigyáz a gyerekekre.
2011. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes a kicsi. Most elővettem az angol könyveimat, folytatom a tanulást, télen le szeretném tenni a középfokút. Aztán januártól meg a fősulim meg szeretnék csinálni egy mesterszakot, másoddiplomának, az is 2 éves. Az elsőp diplomát még a nagylány mellett csinálta, akkor volt 1, amikor elkeztdtem. Nehéz, de ha elkezded, csak megy valahogy.
2011. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!