Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kellett...

Mennyi idős koráig kellett felkelned a gyerekedhez éjszaka, hogy visszatedd a cumit a szájába alváshoz? Mikortól találta meg maga az ágyban és tette vissza?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mért nem ir senki??!! :-D
2011. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem olyan 6 hónapos lehetett. de a lányom 2 hónappal született hamarabb.

ne aggódjatok, hamar elmúlnak a hónapok. pl. a lánykám lassan egy éves. miután nem sírt fel ha nem volt a szájában cumika, volt hogy ő lökte ki a szájából mert már nem kellett neki, vagy mi vettük ki ha olyan lehetetlenül feküdt a cumira. 6 hónaposan a szemészeten mosolyogták meg hogy ki be rakosgatta a cumikát a szájába :)

2011. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 6hónapos korára,ki-be rakosgatta a cumiját a szájába.Most 8hónapos.Este elalvásnál a szájában van,majd rövid időn belül kiköpi,éjszaka már automatikusan odanyúl,ahová a cumit kiköpte,valamikor nem is kézzel teszi vissza a szájába,hanem egyszerűen ráhajol.Míg kisebb volt,addig a cumit,kellett pakolgassam az ágyában,mert rendszeresen ráfeküdt.Mostanában igen keveset van a szájában,inkább csak játszik vele,nézegeti és kidobja az ágyból.Csak elalvásnál igényli,de akkor is csak egy rövid időre.

2011. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük a válaszokat, bár nem én irtam ki a kérdést, de én voltam az első, akit szintén érdekelt! :-) Kiváncsi leszek, nálunk mi lesz- 5,5 hónapos a babám, már nagyon unom a cumirakosgatást (különben sir éjszaka). Most még nem tudom elképzelni, hogy 3 héten belül saját maga betegye, de már nagyon várom!!
2011. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos kora óta (egy hete)
2011. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lánykám talán olyan 7-8 hónapos kora óta , nagyon vicces ahogy álmában ki be cserélgeti a két cumiját :)
2011. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk most szokik rá a kisfiam az éjszakai cumizásra, és most 7 hónapos, akkor megnyugodtam, köszi :-)
2011. júl. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!