Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet együtt fürdeni...

Mikortól lehet együtt fürdeni a babával? Kislányom 6 hós, de még nem ül egyedül. Hogy próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az öledbe fekteted és te tartod..
2009. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már egy babának begyógyult a köldökcsonkja, lehet vele együtt fürdeni, persze azért kezdetben nem/sem árt, ha fürdés előtt anya vagy apa lezuhanyozik.
2009. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en 2hos kora ota egyutt furdok vele.az olembem van.most 7hos meg nem ul,de mellemen fekudve pancsolunk.
2009. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14:26vagyok perszehogy lezuhanyozunk elotte.
2009. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb együtt fürdeni a babával mert bármi apró gombát, fertőzést összeszedhet tőled, vagy aki vele fürdik és ő még gyenge ezekhez. Persze az nagyon jó ha te külön lefürdesz előtte jó alaposan. Bár van ami így sem jön le. Bár igaz sokan fürdenek együtt vele és nem volt gond, ha meg gond lenne úgy is viszed orvoshoz, de ne legyen.

Szerintem még belefér hogy nem ül. Nekem ült már 6 hónaposan stabilan és mondták hogy milyen hamar. Az sem biztos hogy jó. Tudja ő mikor jön el az ideje. Ha meg nem látsz fejlődést, érdeklődést e felé idővel vidd el védőnőhöz, orvoshoz és ott küldenek ahova kell.

Értem amúgy hogy azért akarsz vele fürdeni hogy így tetszene neki és lehet ösztönöznéd az ülésre.

De ne siettesd. Várj még egy kicsit!

2009. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is 2 és fél hós kora óta együtt fürdünk a nagykádba, apa, baba meg én. Míg nem ült addig magam előtt tartottam az ölemben. De már 6 hós kora óra stabilan ül, meg lehet venni ilyen kis ülőkét amibe beleteszed és nem tud belfordulni a vízbe.

7 és fél hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!