Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerinti szoptatás...

Igény szerinti szoptatás mellett 8 hónapos babának ti adtok vizet?

Figyelt kérdés
Mi eddig csak utcára vittük magunkkal a hőség miatt.
2011. júl. 19. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hós a fiam, s mindig megkínálom vízzel ebben a nagy melegben itthon is kb. fél óránkként. :) Szopikázik még, de szerintem ez nem elég ilyenkor. Bár az orvosok mást mondanak.
2011. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb 35 éve, amikor az én gyerekeim kicsik voltak, az volt a szokás, hogy adunk bőségesen folyadékot a szopások, vagy a főétkezések között is.

Akkor azt mondták, hogy a főétkezések után ugyanúgy, ahogy a felnőttek is, a babák is igyanak folyadékot. Nem feltétlenül kell cukros folyadékot adni, lehet enyhe teát pici citrommal, vagy citromos vizet adni.

Tudom, hogy ma mást javasolnak az orvosok, de én régen ehhez tartottam magam, és semmi probléma nem volt.

2011. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy melegben ha nem javasolják is érdemes kínálni a babát. Én is ezt tettem
2011. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt hiszem azt fogom csinálni, hogy minden szopi után (kb. fél óránként-óránként) megkínálom. Csak hogy a tej se apadjon.

2011. júl. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!