Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha egypáran felkerekednénk, és meglátogatnánk a mi Gordonkánkat, vagy a kedves nejét, hogy ugyan legyen már szíves és vigyázzon az egyéves kölykünkre, mert nekünk el kell mennünk dolgozni?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha egypáran felkerekednénk, és meglátogatnánk a mi Gordonkánkat, vagy a kedves nejét, hogy ugyan legyen már szíves és vigyázzon az egyéves kölykünkre, mert nekünk el kell mennünk dolgozni (már aki olyan szerencsés,hogy van hova visszamennie), hogy ki tudjuk fizetni az ő kis bérét és juttatásait. Ha néhány ezren a néhány ezer gyerekünkkel megjelennénk, akkor a férjeink még a nemzeti gárdát is elkalapálnák, ha keménykednének. Én a max. GYED-et kapom, a párom viszonylag jól keres és akkora törlesztőrészletünk van, hogy a nagyszülők etetnek minket... (És tudom, hogy én még nem is panaszkodhatok, mert a ház még a fejem felett van...)
2009. ápr. 2. 19:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú! Így szüljünk gyereket? Mi tervezzük a 2.at de így nem vagyunk már olyan lelkesek,örülhetünk ha ezt az egy gyereket fel tudjuk nevelni! Kérdésre válasz: Mehetünk,tényleg kéne valamit szervezni,mondjuk babakocsistul felvonulni a Parlament elé!!
2009. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Na, akkor mindenki nézegesse a tévét, stb. és ha tényleg komoly a dolog, akkor visszatérünk rá, oké? Nagyon jó estét/éjszakát mindenkinek!
2009. ápr. 2. 20:50
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
De ugye akkor ez komoly? Nem csak szájhős mindenki? Tényleg csajok, tennünk kell vmit! OK?????
2009. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk valószinüleg jön a harmadik baba (ennek azért örülök), szerettük volna 1 éven belül fél-szocpollal megvenni a lakásunkat. Keresztülhúzzák a terveinket, sőt úgy érzem az egész életünket... Maguknak osztogatják a prémiumokat, támogatásokat.
2009. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Bizony tennünk kell.Én nem mondtam 12 évi vállalkozói járulék meg szakképzési hozzájárulás meg minden szar fizetésekor hogy na akkor holnaptól nem,mert megbüntettek volna.De most hogy kidolgoztam a belem 2 kezü munkával egy 1 éves gyerek anyukájaként 13 hetes terhesen jó ilyeneken elmélkedni.Ha tényleg így lesz akkor ott a helyem,a rendőrök hátha nem vernek meg egy terhes nőt.Figyelem mi lesz és ha tényleg komoly a dolog van egy jó pár kismama ismerősöm akik szívesen csatlakoznak.
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
én csak a Gyurcsányt tudom hol lakik :)))
2009. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
volt már pár menet ebbe az országba de salynos nem volt tul hatásos még mindig szorítgatnak minket !Az összes pénzünk kell nekik és minket csak eltaposnak ugy is! :(
2009. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem vagyok egyedül a gondolataimmal, ugyanezeken a dolgokon járatom az agyam és egyre rosszabbul alszok.

Csatlakozom.

2009. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
ha menni kell mi is csatlakozunk vagyunk itt egy páran anyukák, szóljatok, és valóban ahogy irtad kedves utolsó hozzászóló anyuka minket eltaposnak mint egy bogarat, egy percig sem hagynak nyugodtan élni abból a pici morzsából ami esetleg marad még arra is ráteszik a kezüket.
2009. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyek! Mellesleg miért tőlünk veszik el? Első gondolat..persze, mert csóró anyukák úgysem tudnak semmit tenni ellen..bezzeg a cigányok... meg a milliárdos nagyvagyonú multicégesek.. Egyiktől sem sajnálom, de azért ne velünk kezdjék már az anyagi megvonást. Azokkal kezdik, akiknek nincs... Meg a közszféra..persze, a tanító aki régen a falu első embere volt, most pedig .. mindegy... borzasztó világot élünk... de én is megyek!
2009. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!