Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne a jó megoldás?...

Mi lenne a jó megoldás? Elkezdtünk bilizni, de a kakával bajok vannak!

Figyelt kérdés
Kislányom 21hónapos. Teljesen magától 1hete elkezdte jelezni (beszélni még nem igazán tud), ha pisilnie kakilnia kell. Vettem bilit, levettem a pelust és egyből ment a bili. Itthon magától ül a bilire már nem is szól csak ha üríteni kell. Ha elmegyünk valahova még pelusos, van hogy szól, de van hogy bepisil még. Viszont a baj az, hogy nem mer azóta kakilni. A bilitől fél, ha kakilnia kell, de ha pelust adok rá, amikor jön a kaka visszatartja. Csak folyamatosan üvölt, de nem mer kakálni. Nem tudom mit tegyek.
2011. júl. 19. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szorulása van? Etess vele hashajtós kaját, akkor nem tudja majd visszatartani. Nem olyan drasztikus, mint ahogy hangzik.
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!