Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell figyelni ha kiesett...

Mit kell figyelni ha kiesett a fiam a babkocsiból?

Figyelt kérdés
6 hónapos.Semmi külső jel nincs és ugyanúgy "ugrál" mint szokott.Nem sír.
2011. júl. 20. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jajj szegény :(

nem ájul-e el, nem hány, nem szédül, nem lesz aluszékony



mindig kösd be a babakocsiba, jobb félni...

2011. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Anyámmal volt itthon még elszaladtam a boltba :(
2011. júl. 20. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:
+hőemelkedés,láz
2011. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy írtatok!!!

Hát gondolkozom rajta hogy ne e vigyük e valahova ügyeletre,mert most bebeszéltem magamnak nehogy belső vérzése legyen.

Tiszta ideg vagyok!!!

Jövök haza a másik fiammal és azzal fogad az ajtóba hogy Áron kiesett a babakocsiból...

2011. júl. 20. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Én elvittem, amikor hátraesett az etetőszékkel. Tudod, jobb félni, mint megijedni...

Nem tudhatjuk, hogy nem sérült-e meg valamije komolyabban. Én úgy vagyok vele, inkább röhögjenek ki, de nem akarom később magamat hibáztatni...

2011. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2011. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szemeit is nézd, hogy reagálnak e ha fény felé fordítod. Most ha elalszik akkor egy idő után keltsd fel és nézd, hogyan reagál. Én biztos elvinném orvoshoz mert csak így nyugodnék meg. :(

Sajnálom a picidet.

2011. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém a bébikomppal esett fejre. Semmi külső jel nem volt, de bevittem az ügyeletre ilyen időtájt. Befogták éjszakára megfigyelésre.
2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát miután kiírtam a kérdést megfürdettem rá nem sokra,evett és el is aludt.Ő már nem szokott fölkelni csak amikor éhes.Az meg legközelebb éjfél körül lesz.

Ébresszem fel?Utána nagyon nyűgös szokott lenni és nehezen alszik vissza :(

2011. júl. 20. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, a helyedben megnézetném dokival! Én addig nem lennék nyugodt! Ne keltsd fel, várd meg az éjfélt! Szerintem! Majd írd meg, mi lett/van! Reméljük semmi komoly!
2011. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!