Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetek erről a babkocsir...

Véleményetek erről a babkocsiról? Jackmar Vajper

Figyelt kérdés

Tartozékai: puhafalú hordozó, lábzsák, pelenkázótáska

Bolygókerekeset néztem ki és szürke-piros-fehér színben ez így 45.000 Ft

Vélemények a kocsiról?

[link]


2011. júl. 21. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ugyanaz, mint a Rafpol, meg ezek, de most mindegy.


Attól függ, hol laksz és mire szeretnéd használni. Úgy értem, pl. kertes házban laksz (nem kell emeletről cipelni), és csak sétálsz vele fel-alá a városban/faluban, akkor arra megfelel.


De ha cipelned kell, netalán utazni vele, akkor kizárt hogy ilyet vegyél.


De ez csak egy vélemény, lássuk a többiekét...:)

2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se ajánlom egyéltalán.
2011. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bérházban lakok. Ez az egy hátránya van, hogy nagyon nehéz. Úgy gondoltam, hogy összecsukva talán befér a biciklitárolónkba. Amúgy csak városban való fel-alá járkálásra használnám.
2011. júl. 21. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a bicikli tárolótok, már tisztaságra értem.

Ne érts félre, csak én is emeleten lakom és a földszinten van a tárolónk, de mellette rögtön a szemetes és nagyon-nagyon büdös van, meg sok a por, így én nem tenném oda a kocsinkat.

Én első emeleten lakom, két sor lépcső, meg egy kicsi még. Nekem olyan kocsim van, hogy egyik kezemben viszem a vázat összecsukva, a másikban a mózesben a gyereket és amikor leértem, rápattintom.

Szerintem ha cipelned kell érdemesebb ilyesmit választanod.

Nem tudom mennyi pénzed van kocsira, de inkább vegyél egy minőségi kocsit használtan. Rengeteg van, tényleg áron alul a vaterán, tesz-veszen. Az én kocsim pl. 130 E volt, de kb. 80-ért tudnám eladni, úgyhogy így nézd.

Szerintem keresgélj, megéri.

2011. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

egy technikai kérdés.


ha kicsi a hely hogy fogod tudni összecsukni akkor ha már nem lesz hordozóban a baba de még nem tud állni .


szinte lehetetlen vele közlekedni tényleg...

2011. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemsok van rávaló. Használtan nem szeretnék. A babakocsi az egyetlen amiből mindenféleképpen újat szeretnék. Téli babaám lesz, ezért is néztem ki a vastagsága miatt. A tárolónk nem vészes. Sajnos mivel 3. emeleten lakok így e felhozatal lehetetlen.Mást nem látok ebben a kategóriában ami jól téliestíthető lenne, és strapabíró.
2011. júl. 21. 11:32
 7/9 A kérdező kommentje:
A puha hordozóval közlekednék, a biciklitároló és a lakás között.
2011. júl. 21. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
az én véleményem, hogy alapból dög nehéz, fixek a kerekei ezért nehéz vele közlekedni (fordulni csak úgy tudsz, ha mindig megemeled a kocsi elejét + a gyerek súlya is nyomja)
2011. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt már fennt leírtam, hogy bolygókerekeset néztem ki.
2011. júl. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!