Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytátok valaha a medencébe...

Hagytátok valaha a medencébe úgy a gyereket, hogy be volt kakilva? (többi lent)

Figyelt kérdés
most voltunk nyaralni(belföld) az 1éves fiúnkkal,és a gyermek medencébe voltunk vele,rengetegen voltak,és ott ültem a szélén,párom és az anyja "tologatták" a fiam a csónakjában körbe-körbe...stb,én néztem őket,és közvetlen mellettem volt a medencében egy kis csúszda,és hallottam hogy az egyik gyerek mondja hogy"fú de büdi van",egyből láttam egy másik gyereket az anyjával,mert pont felemelte a gyereket megszagolta,természetesen ő volt bekakilva,de az semmi,oldalt már folyt ki,totál átvolt ázva,a gumirésznél tiszta fos volt szó szerint,az anyja megszagolta ugye,vigyorgott egy jót a nagyinak,mert ő is ott volt,és fogta,szépen visszaengedte a gyereket a vizbe,beletette,sőt,csúszdára is engedte tovább,a nagyival meg ott nevetgéltek....hát engem olyan ideg kapott el,lehet én túlzom el,de azért ha a fiamnak már folyna a kaki a pelusból,vissza nem tenném még a vizbe,nem beszélve a többi gyerekről akik bármilyen fertőzést is elkaphatnak miatta....nem hiszem el hogy nem volt még 1 úszópelus hogy kicserélte volna....és ég ez semmi,miután ezt láttam,mondtam a páromnak gyerünk,hozd a gyereket a másik medencébe,mert pont odahozta az anyja mellénk a gyerekét,igy átmentünk a másikba,és kb 20perc után látom,hogy ők is átjöttek,de a gyereken még mindig a szaros úszópelus van....szerintetek?Én túlzom el,vagy ez normális?Nem sok kellett hogy ne szóljak a nőnek,de inkább nem tettem,mert nem lett volna jó vége az tuti.
2011. júl. 21. 14:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva...még a mi sztorinkhoz képest is:strandon-kulturált strand,tehát nem a régi tipusu-gyerek a homokozóban sarazik,és a gyerekmedencéböl viszi a vizet üvegben,persze sáros a lába,ugy megy bele,tesz homokot az üvegbe,ugy teliti meg a medence vizéböl,és égen földön sehol a szülei akik rászoltak volna h ezt nem igy kéne....
2011. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hajdúszoboszlói strandon volt,bár ez nem változtat semmit.
2011. júl. 21. 15:28
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, ez meg a másik amit nem értek? Hol vannak ilyenkor a szülők? (a sarazós hozzászólásra reagálva)

Nem értem miért nem figyelnek a gyerekre! S ha baj történik, akkor meg beperelik a strandot?

Tényleg sok a hülye, nem is értem!

2011. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy vannak ilyenek. Hidd el, ha a te gyereked bekakilt volna a következő pillanatban ez az anyuka fölháborodottan figyelmeztetett volna, hogy figyelj jobban. Mert sajnos így van. Ellenkező esetben ők lettek volna a leghangosabbak. Négy gyermekem van. Még parancsra sem pisilnének a medencébe. Éppen ezért a strandolás nagy részét a WC-n töltjük. Ez nem baj. Láttam már én kakát úszni a felnőtt medence vizének a tetején is. Öklendezve iszkoltam ki belőle a kicsinyeimmel.
2011. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
na hát az durva....hogy van olyan felnőtt aki beleszarik a medencébe...úristen...de ha még gyerek,akkor is....
2011. júl. 21. 15:36
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem hagynám kakásan.

A lányom 18 hónapos lesz, úszópelust használok neki a strandon (mi is a Szoboszlóira járunk), én meg attól félek, hogyha netalán kakálna az ki ne folyjon a medencébe, mert sajna a pisi az kifolyik belőle. :S Bár egyszer sem kakált még a vízben, eddig. Sűrűn nézem, nem kakás-e a pelusa.

Szörnyű, hogy mik vannak.

2011. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
mi is úszópelust használunk,de annak pont az a lényege hogy a pisit átengedi,a kakit bent tartja(jó esetben),úgyhogy ezen ne aggódj.Ha hígat kakilna,azt nem biztos hogy bent tartaná,mert ugye az is kifolyik akkor mint a pisi,de a normál kakit bent tartja,ez tuti.
2011. júl. 21. 15:59
 18/23 anonim ***** válasza:
Az úszópelusnál azért nem baj, ha a pisit átengedi, mert a pisi normális esetben teljesen steril.Amikor távozik a szervezetből nem más, mint egy kis víz, benne oldva ásványi sók és más, a szervezet számára épp feleslegben levő anyagok. A pisi akkor lesz büdös is amikor bomlásnak indul .Viszont a széklet számos baktériumot tartalmaz, amik nagyon komoly megbetegedéseket tudnak okozni.
2011. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az úszópelus tényleg átengedi a pisit?
2011. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tényleg.és itt lehet látni h városi legenda az h ha belepisilsz a vízbe,akkor az elszineződik.


Az úszópelus olyan mint a sima,de nincsenek benne a nedvszívó mikrogyöngyök,magyarul csak papír.tehát otthon ha ráadnád a gyerekre,simán átázna.


babaúszáson sima kisnacit kérnek amit deréknál és combban is össze lehet húzni,ezek az uszonacik is átengedik a pisit.

2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!