Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babátoknak milyen...

Másfél éves babátoknak milyen játékot szoktatok már venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nem szoktam venni játékot :)

pont most van abban a korban, hogy rengeteg minden van amivel eljátszik amit találok itthon, ma pl. 3 üres tejfölös dobozba öntöttem neki szárazbabot, azzal játszott :)

kint van homokozó, hinta és vödrökbe töltök vizet, pakolja bele ahomokot, játszik a sárral, locsolja ki a vizet, stb.

vagy mikor főzök adok neki sárgarépa szeleteket, borsót, kölesgolyót kis tálkákban, kiskannállal, komolyan 1 órát is elpakolássza. és az örök, a kismotor...

majd szerintem csak a 2. szülinapjára kap játékokat télen :)

2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez tényleg így van nálunk is most :)

Csak gondoltam lenne valami amit vehetnék :D

2011. júl. 21. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a csavargás a nagy sláger. Meg a motor, itthon a lakásban nyomja vele. Nálunk is megy a pakolás is, én ha főzök, adok neki 2 edényt és száraz tésztát, azt pakolássza, meg kiborítja, visszarakja. Fürdésnél is kb. csak vízzel, kis locsoló, meg vödör és öntögeti. Én szirénás autón gondolkodom, mert mindig utánozza, ha hallja, vagy csak látja. Mostmár kezdi tologatni is a kisautóját is. Mi most játszóházba vittük már 2-szer, nagyon tetszett neki. Ami ott van, azzal is tud játszani és nem unja meg. Én is tanácstalan vagyok egyébként, mert nem igazán érdeklik a játékok. Na, meg szereti húzgálni a mozdonyát még, de ezt már régóta szereti, több gurulós játékára kötöttem ezért szalagot, mindig másik a sláger. Meg a zenélő, gombos dolgokat szereti, mostanában kapott rá.
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
motor, puzzle, könyvek, formabedobó, építőkocka, vonat, műanyag állatfigurák, labdák, sátor, öltöztetős puzzle, ilyenek.
2011. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kislányomnál most a rajzolás a sláger (zsírkréta, filc, színes ceruza, aszfalt kréta) a gyurmázás. :) És imádja a könyveket, szeret segíteni sütni-főzni, tésztát gyúrni van már kis gyúródeszkája meg különféle sütiformák.
2011. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!