Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar tejet inni mit tegyek?

Nem akar tejet inni mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 hós lányomnak hasmenése volt a múlthétvégén. Már jól nincs semmi baja, de azóta nem akarja meginni a tejet!
2011. júl. 22. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tejérzékenysége van, és ezért érzi, hogy nem kell neki. Nagyon sok felnőtt nem is igazán van tisztában vele, hogy tejérzékeny és nem issza a tejet, mondván nem szereti. Nekem a lányom is tejcukorérzékeny, tőlem örökölte. Nem issza meg a rendes tejet, csak tápszert és nem eszik joghurtot, csak néha kap tejterméket. Vidd el orvoshoz, hogy kiderüljön mi is az igazi gond. Lehet, hogy csak egyszerűen nem kívánja.
2011. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A tejérzékenység kialakulhat egyik napról a másikra? Mert eddig napi 4 dl tejet ivott, a hasmenése előtt most meg egyet se!
2011. júl. 22. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felhalmozódott a szervezetében a laktóz, attól volt hasmenése. Én is arra tippelnék, hogy nem ő maga, hanem a szervezete utasítja el a tejet, azért nem kell neki.
2011. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne is erőltessem?
2011. júl. 22. 08:45
 5/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Ne erőltesd, ő még ösztönösen tudja mire van szüksége.
2011. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném kivizsgálásra a gasztróra, gyerekorvostól kérj beutalót.
2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma reggel megivott 120 ml tejet és semmi baja nem volt tőle, nem ment a hasa sem! :o)

Valószínűleg, hogy nem kívánta eddig és azért nem itta!

2011. júl. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!