Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért feszíti ki magát?

Miért feszíti ki magát?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom napközben ringatással alszik el, amióta nem szopik.2 napja naponta egyszer előfordul, hogy ringatás közben ívben hátrafeszíti az egész testét, ami ki is merevedik.Felsír, és azonnal megnyugszik.Ilyenkor még ébren van.Ezt naponta egyszer megcsinálja, nagyon ijesztő!De csak ringatás közben.Valamelyik nap picit beütötte a fejét, remélem nincs annak köze ehhez.Mi lehet ez?
2011. júl. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul. Vagy a hasa fáj, akkor feszíti magát, de ha a szokásos ételt kapja, attól nem fáj a hasa. Nálunk akkor van ilyen, amikor ő még nem akar aludni...de elszenderedik a karomban...s közben felriad s érzékeli hogy nem akar aludni. Magamhoz ölelem, akkor megnyugszik, s alszik tovább.

13 hónapos

2011. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babám akkor csinálta mikor már kényelmetlen volt neki kézben, fokozatosdan napok alatt, most eg éves már hetek ota nem lehet ringatni.
2011. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg ártalmatlan az egész!Köszi, kicsit megnyugodtam!Mostanában semmi olyat nem kapott, amit eddig nem.Hasfájásnál ő inkább összehúzza magát gombócba.Amikor letettem, el is aludt.Lehet, hogy tényleg nem szereti már a ringatást:))
2011. júl. 22. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, mert ez még egy utolsó "kísérlet" az elalvás ellen.:) Annyi minden érdekli, sok érdekes dolog veszi körül őket még, hogy küzdenek az álmosság ellen!:)
2011. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!