Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet otthon Milupa...

Nikcsi kérdése:

Hol lehet otthon Milupa Aptamil tapszert venni?

Figyelt kérdés
Jovoheten utazunk haza Magyarorszagra es az lenne a kerdesem hogy hol lehet a fent emlitett tapszert megvenni? Csak patikaban, vagy drogeriaban esetleg nagyobb uzletekben? Melyiket erdemes 5 es fel hos babamnak? Elore is koszonom.
2009. ápr. 4. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ilyen idősen váltottunk Beba HA start activ-ról Milupa Milumil 1-re.Szerette a fiam,semmi probléma nem volt az átállással.Ezt patikákban,drogériákban,és nagyobb bevásárlóközpontokban is meg lehet venni.(az Aptamil-t sajna nem tudom)
2009. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szepen koszonom a valaszod, akkor megprobaljuk azt. Egy gyarto, talan nincs nagy kulonbseg a ketto kozt.
2009. ápr. 4. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

A doktornénink azt mondta, hogy HA-s tápszereket csak receptre lehet venni!


(Mi most váltottunk aptamilról preakármire, de nem vált be, és hétfőig már nem volt elég aptamil, ezért a doki telefonált egy másik dokinak, hogy írjon receptet, innen tudom)

2009. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia en kulfoldon elek es a babam a milupa aptamil tapszert ette de sajnos mi nem jartunk otthon sikerrel mert nem tudtak beszerezni (gyogyszertar) Ez volt 8 honappal ezelott:( ugyhogy en innen vittem haza Mo.-ra
2009. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2009. ápr. 4. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van a patikában.

Mi vényre kaptuk.

Mikor jöttök haza?

Ha jövő héten megjön a GYÁS, megyek a gyógyszertárba is. Ha gondolod, megkérdezem, h vény nélkül adnak-e!

2009. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo! Aranyos vagy, de hetfo reggel erkezunk, ugyhogy aznap meg meg kell ejtenem a vasarlast. De nagyon kedves toled, hogy ilyen segitokesz vagy, koszonet erte! :)
2009. ápr. 4. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

15:58-as ismét.

[link]

oldalon találtam Aptamil-t, nem írtad, h melyiket eszitek, de a lényeg, h azt olvastam, h vény nélkül is kiadható!

Szerencsés utat! :)

2009. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, remeljuk az lesz! :) Megneztem az oldalt, nagyon jo, ratalaltam egy fajtara ami hasonlo a mienkhez. Itt teljesen mas a csomagolas es a tipusok is elteroek, de azert kitalaltam! :) Megegyszer koszonom, komolyan sokat segitettel es a tobbiek is. Mindenkinek jo babazast! :)
2009. ápr. 5. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!