Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija, Touragoo Babakocsi Sinope?

Figyelt kérdés

Mennyire vált be? Vasárnap szeretnénk venni egyet.

Kérdéseim a következők lennének még:

Hány hónapos kortól használtátok a babátoknak, s mennyire volt vele könnyű a közlekedés?

S mennyi idős koráig tudtátok használni?

Azt tudom, hogy 6 hónapos kortól lehetne, de szerintem, mivel nem dönthető teljesen a kocsi, így nem tenném bele a kisfiamat addig, míg stabilan nem tud ülni, s ezért is érdekelne, Ti mikortól kezdtétek el használni.

Sport babakocsink van, de férjem nem mindig tud velünk hazalátogatni vidékre, mert júliustól januárig nem vehet ki szabit, s elég messze lakunk 400 km. Így nekem a nagy babakocsi nehéz lenne, s a vonaton is alig férünk tőle.

Én leginkább az utazások során használnám, s ezért érdekelne mennyire vagytok vele megelégedve, főként közlekedés szempontjából, közlekedési eszközökön, s ezen kívül bármilyen véleményt, tapasztalatot szívesen vennék ezzel a termékkel kapcsolatban.


2011. júl. 23. 00:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Még nem vettük meg, mert mikor apa itthon volt, s elmentünk volna, szakadt az eső, így még megvárjuk, hogy a férjem szabadnapot kapjon. Várnánk a véleményeket, tapasztalatokat!
2011. júl. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!