Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szász Krisztina (Pécs) dévénye...

Szász Krisztina (Pécs) dévényes gyógytornászról mik a vélemények? Tapasztalatok? érdemes hozzá járni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a gyógytornászok között nem lehetnek nagy különbségek. nem hinném, hogy nem tudják mit csinálnak a gyerkőcökkel. mi sopronba járunk dévényre, abszolút meg vagyok elégedve a tornásszal, egy tündéri aranyos, segítőkész csaj. de véleményem szerint ez nem tornászfüggő. a terápia jó, használ, nálunk látványos fejlődést ért el már 3 alkalom után! Ha szükséges a gyerkőcnek a torna, akkor mindenképpen vidd el, biztos, hogy megfelelően képzett a tornász!
2009. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs,de engem is érdekelne nagyon,mert Pécs környékiek vagyunk és szeretném elvinni valakihez(Dévényeshez) a fiam.Meg tudnád írni,hogy ti hogy veszitek fel vele a kapcsolatot?Először van állapotfelmérés?Hova kell menni?Mennyibe kerül?Köszönöm.
2009. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a deveny.hu-n megtalálod a gyógytornászok elérhetőségét. van Pécsett és Komlón is.
2009. ápr. 5. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
köszi
2009. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsónak: sikerült elintézned?
2009. ápr. 6. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam.Szerintem majd húsvét után mert akkor beszélek előtte a gyerekorvossal is.És neked?
2009. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!