Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már biztos lehetek...

Most már biztos lehetek benne, hogy a fogzás bántja? Csak a "kezelés" miatt.

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon rosszul alszik a kislányunk. Sokszor felébred, nehezen alszik vissza. Nap közben is alig alszik, nyűgös. Ez eddig lehetne a front miatt.

E mellett nem mindig hajlandó elfogadni a kanalat, sír, ha etetem.

Ma este nem volt hajlandó enni. Pedig már eltelt elég idő ahhoz, hogy éhes legyen. Nem kellett a cumisüveg, forgolódott megállás nélkül. Ha véletlenül be is kapta a cumit, szívott kettőt és kiköpte. Aztán bekentem az ínyét Dentinox zselével, és láss csodát, megette a kajáját.

Ezek szerint akkor a foga, és nem a front a ludas, ugye?

Csak azért, mert ha tényleg a foga, akkor adhatok neki Panadolt éjjelre, hogy kicsit jobb legyen neki.


2011. júl. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, én mindég adok neki estére Nurophent ha nagyon nyűgi. Igaz, hogy csak 3 napig lehet adni, de így 6 napig is lehet, mivel csak este adom neki.
2011. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha nagyon nyűgös, akkor is adok neki, merte esetleg a feje is fájhat.
2011. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én felváltva adom a Panadolt, meg a Nurofent most 2 napja, csak féltem, nehogy kárt okozzak. De szerintem a fájdalom miatt nyűgös ennyire. A Panadol annyiból jobb, hogy enyhébb, meg többször is lehet adni egy nap.
2011. júl. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!