Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tartott nálatok...

Mennyi ideig tartott nálatok a fogzás miatti nátha?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam, pedig már van 10 foga a fiamnak, szóval semeddig. :)
2011. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb. másfél hétig
2011. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam ilyenről, 12 foga van, de egy miatt sem volt náthás. Szerintem max annyi lehet az összefüggés, hogy a fogzás miatt picit legyengült az immunrendszere, és elkapott valamit. Tehát addig tarthat, mint egy sima nátha.
2011. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak addig amíg ki nem bújt a fog,kb.1-1,5 hétig.
2011. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk már 2 hónapja (!!!) tart. Azóta kijött a 2 alsó rágófoga és még 2 van iszonyatosan megduzzadva. Doktornő már 2x látta azóta, de semmit nem talál ami betegségre utalna. Szóval csak a foga miatt folyik az orra már 8 hete. Eddig az összes fogánál ez volt és amint kibújt a fog, azonnal el is múlt az orrfolyás. Nagylányomnál soha nem volt ilyen, így én is most a kicsinél szembesültem vele, hogy ilyen létezik... :-(


3,5 éves és 15 hónapos kislányok anyukája

2011. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!