Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit célszerű venni?

Milyen babakocsit célszerű venni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami nagyobb korában is használható és újszülöt kortól.Néztem egyet a pierr cardinnak a 647-es modellt,de ez a nagy súlyúak közé tartozik.Nem tudom mennyire kell emelgetni a babával majd,jah és nyári baba lesz...ez is szempont .
2008. márc. 1. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyi mindentől függ. Ésszerű könnyűt választani. Ha busszal jársz azért, de lecipelni vagy kicipelni is rossz egy nehezet. Tudni kellene hova akarod használni, milyen terpre... Csak sétálni, vagy azzal akarsz bevásárolni... Így elég nehéz.
2008. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a miénket nagyon tudom ajánlani, ez egy Giraffe Club modell. Igazából egy sportbabakocsi, hordozóval. Én nagyon szeretem, újszülött kortól bele lehet tenni a babát, és azért is jó ezzel a hordozóval, mert itthon beleteszem a gyereket, aztán lent a tárolóban csak összeillesztem a babakocsival, és már mehetünk is. Buszra is egész könnyű feltenni, de azért kell némi karizom. Azok még jobbak, amikhez még mózeskosár is van, mert abban teljesen vízszintesen van a baba, bár ezek már jóval drágábbak.
2008. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!