Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit célszerű...

Imergency kérdése:

Milyen babakocsit célszerű venni,3 az egyben vagy 2 az egyben?

Figyelt kérdés
Pierre Cardin típusút nézegettem, mert ismerőseimnek erről van pozitív véleménye. Csak nem tudom érdemes-e mózeskosárt venni, ha a 2 funkciónál a sport kocsi támlája is lehajtható 180 fokig, akkor gyakorlatilag azt is használhatja újszülött!? Első babánkat várjuk ezért újonan szeretnénk venni, mert ha jön a kistestvér akkor ő is tudja használni.
2011. máj. 12. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen dönthető, akkor nem érdemes mózest venned. Nekem 2 funkciós volt, most is az lesz. Nagyon bevált. Általában kényelmesebbek, mint a 3-funciósok, de próbálgass ki többfélét. A régi kocsim szintén Pierre Cardin volt, nagyon szerettem. Nekem fontos a súlya, hogy 2 irányból tolható legyen, könnyű összecsukás. De van hordozóm és gyerekülésem külön.
2011. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se olyat vegyél ami másnak bejött!

menj el v. menjetek el és tologassatok párat!!!


mózes: a babának jobb mint a hordozó!

ha nincs autótok a hordozó nem kell...


ha lehajtható még nem biztos hogy használhatja mert hátul van egy anyagdarab ami nincs összekötve a fekvőfelülettel ki is eshet a baba.


ha tesó is lesz egybekaros babakocsit vegyél mert később a nagyobb gyerek kezét is fogni kell pl. zebránál és ott a kétkaros mindenfelé megy.


p. cardint nem ajánlom.

2011. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni kinek mi a jó babakocsi.


A Pierre Cardine-ról csak rosszat hallottam, rokonok és ismerősök is a pokolba kívánták, állandóan hurimpálták vissza a boltba, hogy épp mi romlott el. És egyik sem volt olcsó! Persze biztos vannak kivételek!!!


Mi annak idején olcsóbb kategóriás, új babakocsit (ROAN) vásároltunk, hogy 2 gyereket kiszolgáljon.

Több babás ismerősöm tanácsára nem vettünk drágát, istentudjamiketnemtudó babakocsit, merthogy az első 6 hónapban fekszik benne a baba, utána már ülhet is, tehát át kell alakítani sportkocsivá, viszont így nehéz a kocsi.

Ezért sokkal célszerűbb volt, hogy 6 hónapig használta a picink az olcsóbb babakocsit, utána pedig kapott egy tuti, könnyű sportkocsit, amit használt 3 éves koráig. És nekünk ez vált be.

Most várjuk a másodikat és megint így fogjuk használni őket.

2011. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én októberre vagyok kiírva, igy télen ki tudjuk használni a mózeskosarat.
2011. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

P.C.-t ne vegyél,nekem 2 féle is volt,de nagyon gáááááz!

Én csakis ilyet vennék


[link]

2011. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!