Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7 hónapos 6 napja...

Kislányom 7 hónapos 6 napja iszonyat nyűgös napközben, látom hogy álmos,de nem akar elaludni, szenvedés az egész, semmi nem jó neki sehogysem, minden érdekli aztán meg semmi! Mitévő legyek? Kétségbe vagyok esve! Most is sírok!

Figyelt kérdés

Már mászik,és feláll,oldalazva lépeget néhányat....de nem is ez a baj,hanem h úgy érzem h nincs türelmem hozzá!Annyira félek,rossz anya vagyok?Vmit elrontottam!Mérges vagyok rá mikor tehetetlen vagyok,utána meg annyira megbánom h nem is bírok így élni!Nagyon hamar elfogy a türelmem,és Ő ilyenkor mikor mérges vagyok csak néz rám megszeppenve és akkor meg elkezdek sírni mert nem akarok neki ártani!Nem szeretném ha lelki sérült lenne a hülye anyja végett:(:(:(

Mit tegyek,segítsetek!


2009. ápr. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első dolog, hogy próbálj meg nyugodt lenni, mert a nyugtalanságodat megérzi és ő is nyügös lesz.7 hónapos, lehet nyugtalan a fogától is..Sokat vagy egyedül a babáddal? Ha igen ez nem jó.Menjetek többet levegőre, találkozzatok a babás barátnöiddel,igyatok meg együtt egy teát, kávét miközben a babáitok eljátszanak. Meglátod másképpen látod a világot!!! Mindannyiunknak vannak nehezebb napjai, mikor úgy érezzük ellenünk van minden és mindenki...ettől még nem vagy rossz anya! Azt nem szabad elfelejteni, hogy ezek a csöpp gyerekek ránk vannak utalva.Szóval ne gubózz be, legyél többet emberek között :)

5 hós manó anyukája

2009. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye!! Ha sirdogálsz előte, frász fog kapni, hogy mi lehet a baj, ne tedd! Nyugi, ezek csak rossz napok, amiket jó napok fognak követni, ha tudatosan váltasz a hangulatodon. Fáradt vagy, azért fogy el nagyon hamar a türelmed, ha nyűgös, ami valljuk be, huzamosabb ideig tényleg idegölő tud lenni, más is igy van ezzel, nem csak te, ne aggódj! Hagyd egy kicsit a házimunkát, menjetek ki a kertbe vagy napi többször sétálni, a friss levegőn ő is biztos nyugodtabb. Köszönj át a babával a szomszédba, vagy találkozz egy családtaggal, barátnővel, jobb lesz a kedvetek! Jobb lesz, ne sirdogálj, hiszen egészséges, nem beteg, csak nyüszizik, mert ilyenje van, de ezzel nem téged szándékozik idegesiteni, nem tudja máshigy tudatni, hogy uncsizik, fáj egy kicsit valamilye..... Puszi és türelem:)
2009. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne gondold, hogy rossz anya vagy! hidd el, hogy mindenkinél van ilyen időszak. Aki azt mondja, mindig türelmes, kedves, és nem hozza ki a sodrából a gyerkőc, az nem mond igazat! Én sokszor voltam úgy, ahogy te írtad! Egyszerűen fel tudtam volna robbanni, és azt éreztem, hogy rá vagyok mérges, abban a pillanatban. aztán a következő percben lecsillapodtam és nem győztem tőle bocsánatot kérni.

Nem lehet, hogy foga jön szegénykének és amiatt ilyen? Minden érdekelné, de kényelmetlenül érzi magát a foga miatt, így semmi nem köti le. mi is ebben a cipőben járunk most. mászni nem tud, de nagyon akar. így mindig sír, mert arrébb löki a játékokat, de nem tud utánamenni. Állandóan állna, de csak akkor tud, ha tartom. így meg nem szabad neki, de nem érti meg, hogy nem szabad:-)) Kitartás! Ha úgy érzed ideges vagy miatta, hagyd egyedül. inkább sírjon egy kicsit, mint hogy azt érezze, hogy te ideges vagy!! Jó anya vagy hidd el!

2009. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm szépen!Igyekszem több időt tölteni másokkla is!A bibi az h a kislányunk nem nagyon van el 1helyben azaz ha nem alszik a babakocsiban akkor tekereg h ki akar szállni,visít,meg hasonlók!Ő nem az az elnézegetős típus!De igyekszem higgadt lenni,mert a világon Őt szeretem a legjobben!

Mindent köszönök nektek még1x!

Puszi!

2009. ápr. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!