Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én férjem mond ilyeneket?

Csak az én férjem mond ilyeneket?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves.beszélgettünk és ilyet mondott hogy becsavarodna ha egész nap a lányával kellene lennie.Nem tudna vele mit kezdeni. Úgy összevesztem vele!
2011. júl. 25. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém még ilyet nem mondott, de tud furcsaságokat.

Pl elmentem 2,5 napra a gyerekkel, ő dolgozott, nem tudott velünk jönni, de 12-13 körül már itthon volt.

Végre hazaértünk, örült is nekünk, megkértem fürdesse meg a gyereket, hadd szusszanjak egyet. Megfürdette, behozta a szobába felöltöztetni, ment a tévé, gyerkőc kért mesét, mire Apa rávágta "Nem akarok mesét nézni!"


Nekem ez rosszul esett. :(

2011. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úristen utolsó,hatalmas problémáitok vannak...
2011. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én becsavarodnék, ha egész nap focit kéne néznem, a férjem viszont élvezné ha megtehetné. Természetanya nem véletlenül rendelte a nőknek a szülést. A férjem imádja a lányát, pár órát el is van vele, de egész nap ő sem bírná.

Tedd a szívedre a kezed! Ha egész nap a férjeddel lenne a lányod és te dolgoznál, folyton azon járnának a gondolataid, hogy vajon mit csinálhatnak. Viszont a férjedé nem azon jár egész nap, hogy ti mit csinálhattok épp. Apai ösztön nincs, csak anyai.

Ne haragudj rá azért amit mondott, ilyenen nem érdemes összeveszni.

2011. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!