Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás a kislányom,...

Tejallergiás a kislányom, sajnos elfogyott az anyatejem, ezért tápszert kap,9 hónapos. (Milumil Pepti Plus 2) Mivel az ízét utálja ezért egy kis baracklével öntöm fel, így megissza. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt issza, és az elején néha tettem bele kamillateát, mert attól valahogy jobb lett, könnyebben megitta. Most már nem teszek bele semmit (10 hónapos a lányom), mert magában is elfogadja. Úgyhogy majd te is próbálkozhatsz idővel, hogy egyre kevesebb őszilét teszel bele, végül elhagyod, hátha megszokja az ízét.
2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt issza, most 10 hónapos.Szerencsére nem tejérzékeny, de amíg el nem fogy, ezt fogja kapni.Ő elfogadta, annak ellenére, hogy a tápszerek közül ezek a legkeserűbbek.Eleinte a védőnő tanácsára tettem bele késhegynyi vaníliás cukrot, amit pár nap múlva elhagytam.A gyerekorvos egyenesen javasolta, hogy ha gond lenne az ízével, akkor turmixoljak bele egy kis gyümölcsöt, meggyet vagy banánt.Semmi gond nincs ezzel!Többet fog kakilni a gyümölcstől.Fokozatosan csökkentesd a gyümölcsöt, és el fogja fogadni.Nekem 8 hónapos korában lett olyan kevés a tejem, hogy inkább a cumisüveget választotta, én se szoptatok már, de az a fő, hogy a kicsi jóllakjon.
2011. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!