Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek a hirtelen...

Hogy kezelitek a hirtelen tavaszt?

Figyelt kérdés

Nappal nem is tudom mit adjak rá, mert melege van, de féltem, hogy hirtelen nagyon levetkőzik, de ezt már ki is alakítottuk.

A nagyobb bajom, hogy bent hidegebb van, mint a lakásban (kályhánk van, nappal nem gyújtunk be).Így sokat vagyunk kint és ha bemegyünk adok rá még egy pulcsit.

De este? Nem is lehet begyújtani, mert kint is meleg van, de így meg 17-18 fok van a lakásban. Aludni nem is lenne olyan kevés, de fürcsi után ebben öltöztessem és altassam? Félek, hogy megfázik...

Tudom, ez is kialakul, de most tanácstalan vagyok...

Ötletek, tapasztalatok, javaslatok?:-)


2009. ápr. 5. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Anyáéknál is kályha van és néha ott szoktam aludni 4 hós kisfiammal.Mi úgy oldjuk meg,hogy fürcsire picit begyújtunk, majd utána kinyitjuk a szoba ajtókat így elmegy a meleg és a tűz is kialszik szép lassan.

Remélem kicsit segítettem.

Ancsy

2009. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!