Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószert ill. öblítőt...

Milyen mosószert ill. öblítőt használtok a babaruhákhoz?

Figyelt kérdés

Most fog születni az első gyerekem és nem tudom, hogy érdemes-e külön mosószert ill. öblítőt vennem neki. Magunknak Persil gél-t és Silan öblítőt szoktam, de nem a sensitive fajtákat.

Tapasztalatokat várnék :)

28h km


2011. júl. 26. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, 1 hónapos lesz a babám két nap múlva :)
2011. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Először mosd a saját mosóporotokkal és öblítőtökkel. Ha nem jön elő semmi allergiás tünet, akkor nem is kell ezzel foglalkoznod. Ha igen, akkor meg elég akkor foglalkozni ezzel. :)
2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ariel gél,és fehér silánnal öblítünk.Imádom a ruháik illatát.17 hós ikrek anyukája.
2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tide Sensitive mosópor, öblítő pedig szintén valamilyen sensitive, most pl. Coccolino. Külön mosom a ruháit, 40 fokon. A hozzátáplálás miatt megismerkedtem a 60 fokon mosással és a Vanish szappannal is.:) 6 és fél hónapos.
2011. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

elég vegyesek, de igyekszem leszűrni belőle valamilyen tanulságot :)

2011. júl. 27. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!