Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok/gyermeketek mennyi...

A babátok/gyermeketek mennyi idős koráig teszitek fel a kérdéseiteket itt a "Babák" témában, és mikortól a "Kisgyerekek"-nél?

Figyelt kérdés
Másfél éves még baba vagy már kisgyerek? Megszoktam,hogy itt mindig kapok segítséget az anyukáktól,ilyen jól működik a "Kisgyerekek" alkategória is?
2011. júl. 26. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves koráig itt tettem fel, majd innen mentem át a kisgyermek kategóriába. Ott is ugyanilyen válaszokat kapok, semmi gond vele.
2011. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó kérdés! :) ezzel már én is bajban voltam :)

hivatalosan 1 éves korig baba, de szerintem itt a gyk-n 2 éves korig mehet a babába

2011. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a babák és a kisgyerekek kategóriában is majdnem ugyanazok válaszolnak :) akiknek kinőtt a gyermekük a babák kategóriából, visszaolvasnak a babákba, de ha tudnak, válaszolnak a kisgyerekeknél is :)

különben én úgy gondolom, 1 éves korig baba a gyerek, utána már kisgyermek. A fejlődéspszicho. is így osztja fel: 0-1 éves kor, csecsemőkor. 1-6,(7) éves korig kisgyermekkor.

2011. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem tartom már babának jó ideje a fiamat. Csak még itt találok olyan kérdéseket,amik minket is érintenek.

Nekem nem nagyon van időm két helyen olvasgatni,örülök,ha itt sikerül:)

2011. júl. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!