Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy ennyit enne?...

Létezik, hogy ennyit enne? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

4 hetes kisbabám szopizás után még benyom 150 ml tápszert! Félórával rá pedig sír és keres, mintha enni akarna még.

Vagy a hasa fáj??

Van, amikor bepihen, mint aki már épp alszik, aztán újra rázendít.


Tudom, hogy nem egyformán eszünk, de merek neki több tápit adni. A z ő adagja a doboz szerint 120 ml. A 150 így is a 2 hónaposé.


2011. júl. 27. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez után nem létezik, hogy éhes legyen. vakószínű a hasa fáj, vagy csak "cicizni" akar, de nem enni
2011. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó étvágya van:) Azt tudod mérni,hogy mennyit szopott?

Ha ennyit megevett,nem lehet éhes fél óra múlva.Valószínűleg a pocakját feszíti. Ha netán mégis kevés lenne neki akkor hamarabb kéri a következő adagot :) -szerintem

2011. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túleszi magát és fáj a pocija, feszül. Az én fiam is ilyen kis "beles2 volt anno. én is azt hittem, éhes még, ezért sí szopi után... hát kapott még tápszert. bármennyit csináltam lehúzta. Persze, hogy utána ordított, bukott, még hányt is. A picik még nem tudják elkülöníteni az éhség és a hasfájás miatti fájdalmat. akkor is keresnek, mikor csak a hasuk fáj... Én nem adnék tápszert, inkább próbálnám kitapasztalni, mennyi szopira is van szüksége. A méricskéléssel is az a gond, hogy még ők se esznek egyformán. Kevés baba tartja be a nagy könyv szerinti adagokat.
2011. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!