Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtörlöm babám kezét...

Ha megtörlöm babám kezét nedves törlőkendővel/popsitörlő kendővel, baj ha utána beveszi a kezét a szájába?

Figyelt kérdés
Nem merem ezekkel törölni neki. Jól teszem?
2011. júl. 27. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

aki azzal törli, iért nem mossa meg inkább?


én a popsiját is inkább megmosom, ha itthon vagyunk. ez utazásra kitűnő találmány. de nem jobb mint a víz+szappan.

2011. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért nem mosom, hanem törlöm néha, mert bár nagyon jól felszerelt a kocsin, csap és szappan még nincs benne. :)
2011. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is minden mentes popsitörlőm van. Nem volt még rá szükség, de simán megtörölgetném vele a kezét. Semmi baja nem lesz tőle! Meg amúgy, ha valaki vegyszeres popsitörlőt használ, az azért a popsinak is árthat. Meg még annyi, hogy unokatesóim amíg kicsik voltak simán a szájukba vették és szívogatták. Nem tudom miért, de semmi bajuk nincs a mai napig. Értelmes, okos kislányok.
2011. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs lehetőségem megmosni,akkor mindig azzal törlöm,és semmi baja:)

A fenekét nem félsz törölni vele?Mert onnan is felszívódnak a bőrön keresztül vegyszerek akkor....

Azért ezek a babacuccok úgy vannak kitalálva,hogy ha ne'adj isten babakézbe kerül akkor se legyen baj.

2011. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

8:40: Kéztörlésről van szó, nem popsiról:) De én a kezét is és a popsiját is inkább megmosom szappannal és vízzel. Popsitörlő végszükségesetére van, illetve itthon pár dolgot törlök vele, néha jól jön.


8:56: Nekem is mindentől mentes törlőim vannak, attól még van benne vegyszer. Többfajta van itthon, most elővettem a Babylove sensitive-t, ami alkohol-, parfüm-, szilikonmentes, stb. Ugyanakkor, összetevők: aqua, propylene glycol, coc-glucoside, panthenol, phenoxyethanol, polyglyceryl-4-carpate, polyaminopropyl biquanide, dehydroacetic acid, octyldodecanol, dicaprylyl carbonate, citric acid. A legtöbb mi, ha nem vegyszer?

2011. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bőrön keresztűl felszívódik??:) Ugye viccelsz? Hát persze, hogy felszívódik, csak nem mindegy, hogy a testápolóval te bekened a bőrödet vagy lenyalod...
2011. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
09.29 vagyok Hidd el ,hogy sok minden felszívódik a bőrön keresztül...tudom mit beszélek,mert mesterkozmetikus vagyok:)
2011. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy felszívódik, ezért írtam, hogy hát persze, hogy felszívódik:) Félreértettél, csupán csak arra akartam rávilágítani, hogy nem mindegy, hogy a testápolót vagy a parfümöt magadra kened vagy lenyalod, nem mindegy...
2011. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze,ez igaz!De azért egyszer egyszer semmi baja nem lesz annak a gyereknek ha,popsitörlővel áttörölt kezét lenyalja:D

Lesz az még homokos meg földes is és azt is szájába fogja venni:D

2011. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!