Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtörlöm babám kezét...

Ha megtörlöm babám kezét nedves törlőkendővel/popsitörlő kendővel, baj ha utána beveszi a kezét a szájába?

Figyelt kérdés
Nem merem ezekkel törölni neki. Jól teszem?
2011. júl. 27. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekkel törlöm neki,baja nem lett tőle.Első baba? Mert akkor azért a félelem mindentől!
2011. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:) Igen, első. Csak hát van valami bennük, rajtuk. De akkor tényleg nem baj ha lenyalja ezeket az anyagokat?
2011. júl. 27. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha tehetem, inkabb megmosom szappannal a csap alatt. Ha mashol vagyunk, vegszukseg eseten talan megtorolnem, de inkabb kihagynam, persze, amig nem maszik-jar, akkor mar mindegy. Azert ezekben a torlokendokben van altalaban parfum meg vegyszer. Az en babam amugy is erzekeny az ilyesmire.
2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én se szíveen nyalogatnám a popsitörlőt, ezért a babám kezét sem ezzel törlöm.

otthon kezet mosok neki is a nap során többször. ha mondjuk a játszótéren lett homokos a keze, és nincs víz akkor viszont inkább popsitörlővel törlöm le, mint semmivel.

2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Masodik vagyok, nekem is elso baba, de jobbnak latom, hogy ne nyalja le ezeket az anyagokat:)
2011. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vicc: Ha az első gyerek leejti a cumit, kifőzöd azt, és megfürdeted a gyereket. A másodiknál csak felveszed, megtörlöd, a harmadiknál a kutyát küldöd érte.
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
AZ én kislányom előszeretettel szopogatja a törlőkendőt:)))Semmi baja nincs tőle!Nekem is első baba.Eleinte én is mindentől féltettem,de mióta mászik több koszt megenne ha nem törölném le a kezét.
2011. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én nem merem neki azzal törölni, vegyszeres, én félek tőle, inkább egyen koszt mint vegyszert :)
2011. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Illat mentes, antiallergén a törlőnk és nincs benne színezőanyag és alkohol sem. Első baba és megtörlöm vele a babám kezét, nincs mit lenyaljon róla. Tesómnak 3 gyereke van, mindegyiknek törölgette a kezét velük. Nem állandóan, de alkalmanként belefér.
2011. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, csak sz.r az íze. :-))
2011. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!