Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátok csinálta ezt...

Kisbabátok csinálta ezt mielőtt megtanult mászni?

Figyelt kérdés
Kislányom már 2 hete a térdén közlekedik, de a karja ilyenkor lent van.Hason felnyomja magát tenyérre, de akkor meg a lábát nem viszi hozzá.Tegnap a lába már mászott, teljesen szabályosan rakta őket egymás után, feneke az égnek állt.(egész nap égnek áll a popsi) De a mellkasát nem emelte meg.Mikor lesz ebből mászás?Nálatok volt ilyen?
2011. júl. 28. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos lehet.


nekem a kislányom kb 2-3 hetet kúszott majd elkezdett mászni. rendesen. de ez csak az agy érettségétöl függ, ahogy az agy egyre érettem úgy tudja a kezeket lábakat kontrolálni. lehet még pár hetet így fog közlekedni, de el kezd mindenképpen mászni rendesen is. ne csinálj semmit, majd ö magától rájön hogy is kéne azt tenni.

2011. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!Már nagyon várom! Volt, hogy megmutattam neki a mászást, de a vigyorgáson kívül más nem történt:))
2011. júl. 28. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam (egy másik oldalon), hogy egy kislány ugyanúgy csinált, és az anyukája ugyanígy aggódott. De ott is megnyugtatták, hogy majd rájön a jó technikára, és szépen meg fogja csinálni.

A babák az egyik napról a másikra tudnak újat mutatni, így lehet, hogy már holnap szépen mászni fog.

2011. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezt csinálta a kisfiam, aztán pikk-pakk mászás lett belőle, aztán hirtelen felállt egyik napról a másikra. Ne aggódj, hamarosan mászni fog :-))))
2011. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Türelmesen várok.:)
2011. júl. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!