Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bp-i kismamák, akik nem...

Bp-i kismamák, akik nem utaznak napi rendszerességgel: ti megveszitek a havibérletet, vagy ha nem, mit választottatok helyette?

Figyelt kérdés
eddig a cég fizette a bérletet, de most a gyed-ből kicsit sajnálom a havi 10.000Ft-ot, ráadásul lehet, hogy nem is használnám ki. Nektek mi vált be, mit ajánlotok?
2011. jan. 20. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én tömbjegyet vettem, mert ugye a gyeden lévők nem vehetnek kismamabérletet, a bérlet piszkosul húzós árú és ha valamelyik gyerek lebetegszik, akkor úgysem megyünk sehová bkv-val.
2011. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is ezen gondolkozom, hogy valószínűleg gyűjtőjeggyel járok a legjobban. csak abban meg az a rossz, hogy nem korlátlan, így többször meg kell majd gondolnom, hogy hova/hány átszállással megyek. igen, kár, hogy nem jár a kisgyerekes bérlet.
2011. jan. 20. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:

én is tömbjeggyel utazom.

én azt hittem, lehetne kismamabérlettel is, épp terveztem tavaszra, hogy veszek! biztos, hogy nem lehet?

2011. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kismamaberlet.hu


A bérlet a kisgyermeket nevelő szülő számára a tanuló és a nyugdíjas bérlethez hasonló kedvezményeket biztosít a tömegközlekedésben. Egyelőre csak a GYES-en és GYET-en levők élhetnek vele.

2011. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szintén tömbjegy!

És igen, ahova eddig 4 átszállással jutottam el, oda most csak egy buszra szállok, a többi séta! Eleinte nem tetszett a dolog, de rájöttem, hogy nem olyan vészes ez, és kell a mozgás nekem is!

Szóval én is az átszálláson spórolok!

Egyébként nekem nem fizette előtte sem a munkahelyem a bérletet, de akkor jóval többet bkv-ztam, így úgy voltam vele, hogy "megéri"! Igaz már akkor is sokalltam az árát.

Most viszont hülye lennék kifizetni havi 10.000-et, mikor ki sem tudom használni.

Ha lehetne kisgyerekes bérletet venni, azt megvenném, és lehet, hogy többet is bkv-znánk! Most csak akkor megyünk, ha muszáj!

A bérlet neve meg kész röhej, mert úgy tűnik az én 1 éves gyerekem, nem kisgyerek, hiszen nekünk nem jár kisgyerekes bérlet... No mindegy, inkább nem morgolódok ezen!

2011. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jól értem, Gyes-en lévőknek jár, Gyed-en lévőknek nem?? ilyet nem is hallottam! elég felháborító!
2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pontosan, gyed-re nem jár
2011. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi az infot, szomorú vagyok...
2011. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!