Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a KindLine...

Tapasztalatok a KindLine autósüléssel? MElyiket vennétek: új Kindline vagy használt MAxiCosi Priori?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ha bármit tudtok a KindLine-ról, kérlek írjátok meg: töréstesz, kényelem, egyszerű bekötés, stb.


2011. júl. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem venném. A KindLine-t azért, mert:

1. 9-36-os

2. ismeretlen márka


A Maxi-Cosi-t pedig azért nem, mert használt (plusz: 5 éves, nincs rajta az ECE-akármi szám, 1 Ft-ról árulja - ki tudja miért, ugyanis ez az ülés újonnan nagyon drága).


Inkább vennék egy olcsóbb, de új ülést, ami 9-18-as. Pl. Nania Cosmo SP. Nekünk ez van, elégedett vagyok vele, az ADAC-teszten közepest kapott, ami egy ilyen árkategóriájú ülésnél szerintem elfogadható.

2011. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. A vaterán amúgysem vennék használt ülést, agybajt kapok a hivatásos ülésárusítókkal, akik a külföldi, agyonhasznált márkás ülésekre raknak egy új huzatot, és azokat árulják. Azt se tudják, hány éves az ülés, de mindegyik minimum 4.

Szóval ott ne vegyél ülést, nagyon gázosak.

A Kidline a kategóriája miatt ne vedd, valóban nem jó.

Inkább vegyél abból az árból egy 9-18 ülést, újat! Vagy ha mást nem, 9-25-öt.


[link]

[link]

[link]


Mire kinővi az ülést, kb. 4 éves lesz, akkor biztos meg tudsz majd neki venni egy

ÚJ 15-36-os ülést!

2011. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elgondolkodtató. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy második ülésnek kellene. A férjem azzal vinné bölcsibe és pont. Van egy BeSafe ülésünk az elsődleges autónkban.
2011. júl. 29. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

2-ik vagyok. Az más. Nálunk is így van!Pont most variálunk, hogy milyen ülés legyen apa autójában (szintén bölcsi téma miatt). Nekem most concord ultimax van, apának meg nagy valószínűséggel Nania lesz.

[link]

Ez most anyák lapja kuponnal 10000 ft, holnap estig.Holnap bele probáljuk az autóba, és ha jó, akkor vesszük.

Inkább egy olcsóbbat, de újat, mint egy használt, de márkásat.

Szerintem mehet a Kidline. bár én inkább Touragoot vennék, az csak jobb egy fokkal...

2011. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!