Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem tudom megnyugtatni?

Mért nem tudom megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva 1 hónaposak vagyunk, s sajnos, még mindig nem jutottam el odáig a fiammal, hogyha sír megtudjam csak úgy nyugtatni. Néha még levegőt is elfelejt venni, annyira begurul. CSak ha cicire teszem, akkor nyugszik meg. Pedig nem feltétlenül éhes. A beszélgetés, a cirógatás, az ölelés sem segít :( mit csinálok rosszul? Hogy mennyek így vele tanácsadásra is akár?
2011. júl. 29. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a hasa fáj? Nem csak délutántól csinálja ezt? Vagy álmos? Valami baja csak lehet, szerintem, azt kellene kitalálni. Milyen a sírása, hogy viselkedik közben?
2011. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem begurul a baba, hanem görcsöl a hasa. Olvass utána mikkel segíthetsz neki.
2011. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a pocak lehet az oka, hiszen tud nyugodtan aludni, nincs fent sokat. Eszik, alszik, ettől függetlenül nagyon jó baba. 3-4 óránként ébred szopizni. Ahogy felébred, nézelődik akár 30 percig is elvan. De ha elkezdni a sírást nincs vége ciciig. A fürdetés dettó, már úgy állunk neki öltözni, hogy üvölt, s nem figyel ekkor hangokra sem, a fürcsinél elhallgat, majd ha kivesszük folytatja.
2011. júl. 29. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, egyébként a hasfájás nem azonnal jelentkezik születés után, kb. 1-2 hetes kortól fordulhat elő. Talán ezért tűnik úgy, hogy telik az idő és Te nem tudod megnyugtatni. Nálunk hasfájásra az vált be, hogy az alkaromra fektettem és közben óvatosan nyomkodtam a hasát, alvó párduc póz. Meg tornáztattam, a lábát emelgettem, jöttek a pukik és nem feszítette a pocakját. De az Espumisan és társai semmit sem értek. Sokszor a mellkasunkon aludt, az is segített. Barátnőmék hajszárítózták a hasát a kislányuknak, a meleg és a zúgás vált be náluk.
2011. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Talán nem szeret meztelen lenni, vagy öltözködni? Valamivel el kellene terelni a figyelmét. Nálunk a pelenkázóról pont látta forgót, mindig úgy öltöztünk, hogy azt figyelte közben, ahogy forognak az állatok. Nem tudsz mást tenni, ha semmi sem segít, hogy gyorsan csinálod és idővel elhagyja ezt a szokását, tutira. Cumit nem akarsz neki adni?
2011. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk segített,h ilyenkor szorosan betekertem egy takaróba,az egyik lányom ettől pár percen belül el is aludt.Még elég kicsi,próbáld meg,az nagyon kellemes,biztonságos érzés nekik.
2011. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én fiam frontérzékeny, és biza ilyen pici babáknál sok az. Időjárás-változástól is fájhat a feje, hasa.
2011. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!