Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy a babátokkal,...

Jártatok már úgy a babátokkal, hogy az egésznap szinte nem is sír, hanem üvölt?

Figyelt kérdés

3,5 hós. Már idegileg kivagyok. Ez megy egy hete. Vörösre, dagadtra ordítja az arcát. Tejem van, de nem akar szopni sem rendesen csak éjjel. A lefejtet meg kiköpi. Gyerekorvos látta, szerinte egészséges. A foga sem lehet mert már nem egy fogzáskönnyítő gélt próbáltunk. :(

Ez csk egy időszak, vagy vigyem másik orvoshoz? Kétségbeesett és tanácstalan vagyok. :(


2009. ápr. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más tünetet nem észleltél rajta? Hasa nem megy? Egész nap ordít, sehogy se nyugszik meg? Levegőn se?
2009. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen az enyém is ezt művelte, de ő azért, mert nem birt elaludni. Végül odáig jutottunk, hgy hónapokig kinn aludt a levegőn a ocsiban, mert benn egész nap orditott, ás nem evett. Mikor kinn altattam el visszatért minden a régi kerékvágásba. Erről kb 6 hónaposan szokott le.

Kitartás, ha kinn megnyugszik vidd ki. Kinn minden baba jobban alszik, és nyugodtabbak lesznek a napjaitok. Nekünk bevált.

2009. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, más tünet nincs. Én is a fáradságra gondolok, de sajnos kint sem alszik el, a babakocsit sajnos utálja. :( Anélkül meg túl sok inger éri kint, és mégjobban bedühödik. :(
2009. ápr. 7. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanebben a cipőben járok én is avval különbséggel hogy az enyém legalább levegőn alszik, én nem hagyom annyiban nekem is azt mondta a doki hogy makk egészséges, de most megyünk hasi uhára hátha a pocija fáj neki.mert olyan nagyon üvölt mintha fájna valamije:(
2009. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt hirtelen jött az egész 2,5 hónapos volt ekkor a fiam, ugyanezt csinálta végül rájöttünk bekövetkezett nála a hasfájós korszak, gripe water ami nagyon bejött más nem azóta kis angyal :)
2009. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!