Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam mostanában...

5 hónapos kisfiam mostanában nem hajlandó aludni. Hónapok óta szépen aludt éjszakánként, most viszont akár 10-15x is bemegyek hozzá, mert hajnalban alig alszik már. Ez mitől lehet? Éhes? Jön a foga? Zavarja az éjszakai fény már?

Figyelt kérdés
Forgolódik, hasra fordul (de a kezét nem tudja még kihúzni maga alól, emiatt nyöszörög). Ha adok neki cumit, azt elfogadja, alszik egy darabig, majd megint félálomban forgolódik. De már nappal sem úgy alszik, ahogy eddig. Akármilyen fáradtan rakom le aludni, max 1 óra múlva felébred, holott még 2 hete délutánonként 3 órákat aludt....
2009. jún. 6. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! hú, kitartás. nálunk is ez volt ebben a korban, először állandóan hasra fordult álmában, aztán a hozzátáplálás miatt kicsit fájt a pocak, aztán elkezdte bántani a foga...

én chaomilla vulgaris 15 ch-t adok neki (csak 2-szer - tegnap nagyon nyűgös volt, így 3-szor adtam - 3 golyót, elvileg 2-szer öt lenne az adagja, de nekem egyszer azt mondta egy gyógyszerész, hogy 3 golyón is van elég hatóanyag), eredetileg a foga miatt kezdtem el neki adni, de utána olvastam, hogy ilyen gyakori felébredésekre is szokták ajánlani

nos, nálunk a foga azóta sem jött ki, de azért az alvás javult, van, hogy csak enni kel fel, de van, hogy ébred 2-3-szor, de azért nem 8-10 alkalommal, mint előtte

2009. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha nyugodtabban aludna. Sajnálom szegényt, látom rajta, hogy nem piheni ki magát, nyűgös..
2009. jún. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!