Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel mostanában...

Miért ébred fel mostanában éjszakánként 7 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szépen végig aludta az éjszakát, de pár napja három óránként felébred. Nem hinném, hogy éhes. Valamennyit eszik, de nem sokat. És nagyon nehéz visszaaltatni. Talán a foga? Ötletek, megoldások?
2009. nov. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fog, vagy szeparációs félelem. Kisfiam is csinálta, egyszerű létszámellenőrzés, hogy anya ott van-e. De lehet szomjas is.
2009. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónaposan kezdte, és most már néha úgy érzem, az őrület határán vagyok! Ugyanez volt, szépen átaludta az éjjeleket, most meg! Van, hogy 2 óránként, és ha éppen úgy gondolja, akár 1 órát is bent kell lennem, mert tutul! Már szinte véresre szopogatja a mellemet, majd nagyokat vihog, kacérkodik, kérezkedik az ágyba, és ahogy beteszem, vagy rötön, vagy már visszamegyek feküdni, alig éri a fejem a párnát, és kezdi!!

És nagyon szégyellem, mert úgy érzem, hogy nagyon türelmes vagyok, de amikor már mindent kizártam, hogy nem éhes, nem szomjas, nem fázik, nincs melege, nem fáj semmilye, és úgy érzem, mintha direkt szivatna, akkor annyira ideges vagyok! És nem azért, mert menni kell, nem azért, mert fel kell kelnem, hanem, mert nem értem!!!

Bocsánat, hogy nem tudok én sem segíteni, de ha tudtok, nem linkelnétek erről valamit? Legalább megnyugtatásképp, hogy nem bennünk van a hiba???!!!

2009. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2. Keresőbe írd be, hogy szeparációs félelem. Amikor már én is kivoltam, odavettem magunk közé, úgy aludt mint a bunda. Azóta már normalizálódott a helyzet, és nem is szokott közénk.
2009. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi 3.! Nézegettem, de erre a problémára nem igazán találtam megfelelő írást! A közénk vételtől én pl félek:-(

De még eljöhet az az idő is!

2009. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, legalább megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül...

szintén 7hós és eddig szépen átaludta az éjszakákat, de most kb 2 hete óránként-kétóránként felébred és csak cicivel alszik vissza - totál hulla vagyok már

remélem kinövi


én olyat olvastam, hogy a mozgásfejlődéssel van kapcsolatban, mivel ebben az időszakban túl sok inger éri a babákat (megtanul forogni, ülni, mászni, új dolgokat fedez fel), és így jön ki rajtuk

azt írták, hogy kb 4-6 hétig tart, aztán újra a régi... már amíg el nem kezdődik újra a fogzással :))

2009. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!