Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak ha nem ér...

Most mit csináljak ha nem ér haza 8-ig a kicsivel?

Figyelt kérdés
mit tegyek Csütörtökön elvitte az apukája a kisfiam hogy hétvégére nála legyen és azt igérte hogy 6ra itt lesz de nem veszi fel a telefont és már egyszer mondta hogy ellopja
2011. júl. 31. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek? Mi áll a bírósági határozatban? Ha papírotok van róla, hogy mikorra kell hazahoznia a gyereket, akkor a rendőrség segít.


Egyébként lehet, hogy dugó van, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

2011. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Még csak 8 honapos nincs papir még és nem autoval jönne de nem is veszi fel a telefont meg ö se ir
2011. júl. 31. 19:07
 3/63 anonim ***** válasza:
A párod családját sem tudod elérni,hogy érdeklődj?
2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
telefon,neki folyamatosan,telefon bármi rokonnak akit ismersz tőle.szerintem ha 8-9g nem ér haza azért hívd fel a rendőrséget.inkább feleslegesen kétszer mint késve egyszer.de csak halkan jegyzem meg,ha nekem ilyen kijelentést tett volna,én bíz oda nem adtam volna neki,legyen akármilyen bírósági végzése.azonnal elmentem volna a gyámügyre ezzel a kijelentéssel,és kértem volna nálad a láthatást,de ha most haza is jönnek ezt még mindig megteheted.
2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:

Azért én ilyen picit nem adtam, volna oda.

Ha nincs papír, akkor ugyanolyan joga van, mint neked. Akkor nem tehetsz semmit.

De ne gondolj a legrosszabbra. Lehet, késik. Szorítok! Majd írj!

2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
0%
Egy 8 hónapos gyereket elvinni 4 napra????
2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,te oda adtál egy 8 hónapost már csütörtökön??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????remek.
2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
Hogy mered kiadni a 8 hónapos gyereket? Ilyen picit még csak látogatni lehet, nem elvinni ilyen hosszú időre! Ha nincs bírósági határozat, akkor ugyanolyan joga van az apjának.
2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
49%
Minek adtad oda a 8 hónapos gyereked annak dacára, hogy ilyennel fenyegetőzik??? Normális vagy???
2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
Csütörtök óta nem is láttad a kisfiadat? Hogyan engedhetted el ennyi időre? Szerintem eleve a te jelenléted lehetett volna a láthatás is.
2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!