Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csomag. Átvehetem? Tudom hogy...

Csomag. Átvehetem? Tudom hogy nem babás kérdés, de itt legalább választ kapok.

Figyelt kérdés
Vásároltam a teszveszről egy pulcsit a babámnak,de a párom nevére jött.Csak hogy Ő külföldön dolgozik,albérletbe költöztünk és nem vagyunk bejelentve még, a nevünk nem egy és nekem át kellene vennem a postán. Ilyenkor mi a teendő? Nem akarom hogy visszamenjen a csomag. Ajánlva jött és nem voltam itthon.
2010. okt. 8. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj meghatalmazást a nevében. Legyenek rajta az ő adatai, név, cím, személyi igazolvány szám. Nem fogják ezt megtartani, csak megnézik. Látják, hogy közöd van hozzá és kész. Szerintem oda fogják adni.
2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszed róla a papírt, és oda adják! Nekem volt hogy elírta a nevem a feladó, vártam a csomagot, a postán rákérdeztem, a cím stimmelt, a vezeték név félig, ide adták!
2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha azonos címen laktok, akkor átveheted. írj egy meghatalmazást (igen egy kamut). akkor kiadják.
2010. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem átveheted.bemész a postára,viszed a papírjaid,és megmondod,hogy az élettársa vagy.
2010. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazon lakcímre bejelentett felnőtt átveheti meghatalmazás nélkül is.
2010. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ha nem egy címen laktok sajnos, szerintem nem veheted át.

Meghatalmazás sem jó mert postai dolgozó jelenlétében kell megírni ( az pedig nem nagyon megy...)

Szülei testvére nem tudja átvenni helyette???

[link]

2010. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a postai dolgozó előtt megírni, saját tapasztalat. Mindig itthon írom, beviszem, KÖTELESEK a postán elfogadni. Legyen benne minden, még az ajánlott szám is, és vidd az ajánlott szelvényt. El fogják fogadni.
2010. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. okt. 8. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet postai dolgozó előtt meghatalmazást írni????? Pont ez az, hogy nem tud postára menni, nem??? Ilyen baromságot.
2010. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Átvettem. Köszi a válaszokat :)
2010. okt. 10. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!