Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátoknak, még...

9 hónapos babátoknak, még ugyan úgy kenitek a popsiját, mint újszülöttként?

Figyelt kérdés
Én még mindig minden alkalommal, popsitörlőt és sudokrémet is használok, az édesanyám szerint viszont, már nem kéne minden alkalommal kenni, hagy alakuljon ki a természetes ph vagy mi!? Én arra gondoltam, hogy talán már csak este kéne? Vagy rendszeresen? Soha nem volt piros a picim popója amúgy!
2011. aug. 1. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene sudo-t használni minden alkalommal!!! Csak ha pirosodik.


Inkább gyógyszertárit, könnyebb is kenni, tehát könnyebben, gyorsabban végzel.

Az én babám már 18 hónapos, de mindig bekenem, ha szép, akkor csak vékonyan, de ha kezd pirosodni, akkor jó vastagon :)

2011. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pirosodás majd akkor lehet, amikor olyan ételeket eszik: paradicsom, hagyma, stb. Ha nem veszed észre rögtön a kakit, akkor aztán...


A Heim Pálban mondták az egyik anyukának, hogy a törlőkendő is elég, felesleges a kenőcs is... Nem tudom.

2011. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!