Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi lehet ez a babám...

Anyukák, mi lehet ez a babám combján?

Figyelt kérdés

11.5 hónapos kislányom mindkét combján apró pattanás szerú "kiütések" vannak(nem az a nagy fehér pattanás, hanem a nagyon apro kis pöttyök). Kicsit lejjebb,mint ahogy a pelus vonala húzódik. Ha ránézel nem lehet látni,így fényképezni se tudom, de ha megsimitom neki,akkor olyan kis érdes.

Mi lehet ez??


2011. okt. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi különös,nadrágtól harisnyától is lehet,ha csak a combikáján van!!!
2011. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ekcémás jellegű is lehet. Máshol nem száraz a bőre? Nem cseréltél mosószert, öblitőt, fürdetőt? Fiamnál gyakran ilyen, de neki kijönnek tipikus ekcémás foltok is, és mindig ilyen pici pöttyökkel kezdődik.

Igyekezz testápolózni a bőrét valami semleges készitménnyel, ami nem illatositott. Bocsi, nincs hosszú i a gépemen :D

2011. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam a kislányom arcán van. Látni nem lehet, de érezni, ha hozzáérek az arcához. En babaszappant váltottam (nem volt az a fajta az uzletben) és lehet, hogy ettol van. Baba testápolóval szoktam bekenni az arcát. Próbáld meg testápolozni.
2011. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!