Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek mi a baj ezzel?...

Megnéznétek mi a baj ezzel? Teszvesz kérdés

Figyelt kérdés

Miért nem tudom eladni ezt a szandit? [link]


Megnéznétek? Vadi új, és a bolti ár töredéke, mégsem akar elmenni.


2011. júl. 20. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék cipőt interneten. Minden mást igen, de cipőt... Max ha ugyanolyanom már volt és egészen biztos vagyok a méretezésében.
2011. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó kis szandi, az ára is jó!Nyugodj meg,tuti el fog menni.

Az Én lányomnak is 20-as méretet kell venni,10 hónapos de bőr szandit majd csak akkor fogok venni,ha már tud lépkedni magától.Addig nem is adok rá semmit.

2011. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy túl picik a babák még, akiknek ekkora a lábuk.
2011. júl. 20. 07:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet,hogy ez a méret sokaknak az első cipő,első szandi,azt pedig azért nem árt próbálni,még mi anyukák se értünk nagyon ilyenkor hozzá melyik fajta jó neki,mert nem mindegy hogy mekkora a bokája,tud e benne menni,magas e lábfeje stb.nekünk a 4 cipő szandi volt amibe menni is tudott.szerintem inkább ez a baj.meg a Deichenmanba ilyen áron azért már lehet kapni új szandit is,mert pk-van már drágább.
2011. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem wink cipőket forgalmaz Pest mellett és náluk 2300ft ez a cipő, tök újonnan. Az lehet hogy Ti sem használtátok még, de ezt senki nem fogja neked elhinni. Én is jártam már úgy hogy vadi új terméken látszott hogy használt. Ráadásul a ptk. nagyon megdrágítja. Ott helyben ahol laksz, védődőnél tedd ki, vagy bababörzén azért tuti elmegy majd, de itt nem hiszem.
2011. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 2500-ért már kapok hasonlót boltban, és ere még a posta is rájön. Hiába szép a szandi, túl drága.
2011. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ezt akartam irni hogy postaköltséggel együtt már nagyon drága és szerintem ennyiért a környéken is lehet venni...azért vaterázunk meg teszveszezünk hogy olcson kapjunk meg dolgokat
2011. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába szép a szandi, tényleg azért teszveszezek például én is, mert sokkal olcsóbban meglehet venni dolgokat. Drágán akarod eladni a teszveszen. Lehet máshol eltudnád drágábban, de az aukciós oldalakon nem hiszem, hogy eltudod ennyiért. Ha kitennéd 1000, vagy max 1500-ért lehet jobban elmenne.
2011. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. 1500 ért nem fogom adni, mert rengeteget buknék. Lehet megpróbálom máshol eladni!
2011. júl. 21. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!