Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan közlekedtek egy 1...

Hogyan közlekedtek egy 1 évessel az utcán?

Figyelt kérdés
Babakocsival, autóval, gyalog, kismotorral...? Nem arra gondolok, hogy ha csak úgy sétáltok, hanem ha célirányosan mentek valahova.
2009. ápr. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
9.5 hónapos és babakocsival.már elindult, de így gyorsabb. 1 évesen sem olyan nagy még, hogy ne kelljen neki a babkocsi.
2009. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én babakocsival mentem vele bevásárolni, postára, játszótérre.
2009. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsival.ha kiakar jönni belöle kiveszem és séta´l a lanyom tovább.nagybevása´rlás auóval,kicsi babakocsival.

A lányom 14,5 hónapos.

2009. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsival, illetve most kapott egy kisbiciklit, amit én tudok tolni meg irányitani, ő meg nyomkodja rajt a zenálő gombokat. Sétálva lehetetlen menni, mert folyton máshova akar menni, minden kavicsot felszed, még néha négykézláb közlekedik.
2009. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babakocsival,bicigliülésben üldögél,autóval!
2009. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hordozókendővel, a hátamra kötöm
2009. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi falun lakunk, nagyjábol nyugis hely - szoval itt kis háromkereku bicoval, kocsival, sétálva (azért a kocsi velunk van, ha messzebb mennénk). Vettunk a bicomra gyerekulést- lassan ezt is kiprobálnánk.

Ha megyunk a városba, autoval, ott pedig kocsival, néha, rovidebb ideig sétálunk. Amíg megul a kocsiban és nem kapálodzik, hogy ki akar szállni, addig leginkább úgy. Gyorsabb és egyszerubb.

2009. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!