Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Tommee...

Mi a véleményetek a Tommee Tippee cumisüvegekről? Vagy milyen üveget ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Aventesek voltak de folyton folyik.elegem van belőle váltanék.A Nukot nem fogadja el a babám.
2011. jún. 28. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem szeretem, nem praktikus az üveg formája. a cumifej amúgy jó. de nekem az avent se csöpög
2011. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jók,mi csak azt használjuk. Az Avent nem tetszik nekik,a Dr. Brown sem vált be,a Tommee Tippee viszont igen. Én bátran ajánlom,nem folyik!
2011. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent,hogy "nem praktikus az üveg formája",nekünk semmi ilyen problémánk nincs. Sztem könnyű fogni és tisztítani is. (ezt az előzőben is le akartam írni) 15.53-as.
2011. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

[link]


forma miatt linkeltem.

tehát: ahogy etetem a babát egy csomó az üvegben marad a végén, mert nem tud kifolyni az egyébként nagyon formás,csak éppen nem praktikus üvegből

2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom, szinte a születésétől ezt használjuk. Semmi bajom nem volt vele. Soha nem maradt benne tápszer, vagy tej, van hozzá tisztító kefe, azzal mosogatom el, meg mosogatószerrel, és könnyű tisztítani.

Más fajtát nem is vettünk, ezt is csak hogy legyen itthon (a szülés előtt vettük), mert ugye soha nem lehet tudni mikor kell, és bevált.

2011. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee jött be legjobban. Én ajánlom, nekünk bevált.
2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ha nem tud kifolyni belőle a végén billentsd meg hogy bele tudjon folyni a cumiba a tej. Én szeretem egyébként a TT-t.
2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált. Igaz, hogy más cumisüveget nem fogad el, amióta először ebből kapott tápszert:-)
2011. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak pozitív!Én is Aventet vettem elsőre.Hát,én még olyan cart nem láttam!Állandóan folyt.Bepipultunk,és kidobtuk.Azért a TT-re esett a választásunk,mert nagyon tetszik a cumi formája(tényleg olyan,mint a cici),ráadásul hasonlít az Aventre,és ami nem mellékes ezt fogadta el a fiunk.A játszócumiját is TT-re cseréltük-először Chicco(sajnos nem gyártják tovább azt a formát,amit a kisfiunk használt),aztán Dm-es volt(ettől kiütéses lett).Na,ezt is egyből elfogadta.
2011. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor veszek a héten ,próba szerencse.Az avent meg mehet a kukába.
2011. jún. 28. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!