Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám legurult a parkett...

6 hós babám legurult a parkettára. A doki azt mondta nincs gond, figyeljem a viselkedését. Mit kell pontosan figyelnem? Talán ma kicsit sokat alszik.2 napja történt, nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
az én babám 3 hós volt, mikor leesett az ágyról( majd belepusztultam.) ha hány, v sokat sír az agyrázkódástól lehet. de szerencsére nem könnyen sérülnek meg. ha igen, iszonyat gyorsan felépülnek.2 nap alatt, ha nem történt semmi, akkor már nem fog. nyugi, lesznek még cifrább dolgok is.
2009. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató választ.nagyon haragszom magamra.mindig ez jár a fejemben,tisztára lelkiismeret-furdalásom van.Nem hányt eddig.De félek,mert rtg-t nem csináltak neki. És kb 0,5 m-ből pottyant a hátára,a kemény parkettára.én tuti ottmaradtam volna.
2009. ápr. 8. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem lesz semmi baj de figyelj arra hogy akkor van gond ha a Baba nem sír. A hányást is figyeld persze de nekem azt mondta az orvos ha megüti magát és nem sír gond van. Ne félj hogy két nap eltelt és nincs semmi tünet akkor nincs semmi gond. Nehéz korszak lesz amíg megtanul majd járni sokszor felállnak és megütik magukat. Én is nagyon megijedtem mikor a Kislányom 6 cm-magas matracról gurult le a parkettára de másnap elkezdett mászni:))
2009. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!