Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni egy 3 hónapos...

Mit lehet adni egy 3 hónapos babának már tápszer mellet?

Figyelt kérdés
egyálltalán lehet v.mit?tejbegrízt vagy ilyesmit??
2008. márc. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres babáknál 4 hónapos korban kell elkezdeni a hozzátáplálást. Tejet 1 éves korig (de legalább 10 hónapos koráig) ne adj!!
2008. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tápszeren kívül ne adj semmit 4 hónapos koráig!
2008. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Adhatsz ám neki egy kis almát, de csak kóstolóba, ne étkezés helyett. Oké, most ez a négy hónap a ternd, de ne aggódj, egy kis almakóstolótól nem lesz baj, az én fiam is kapott, nagyon szereti. Vagy kaphat almás barackos bébidesszertet is. Ha nem ízlik, nem kell erőltetni, de ezt szokták szeretni. Illetve az első két kanálnál fintorog majd, aztán rájön, hogy ízlik neki :) Minden új íznél ezt fogja csinálni, olyan édes.
2008. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! különben én is észre vettem hogy most mindenki azt nyilatkozza hogy 4 hónapos koráig semmit!!de ezt én nem értem mivel annak ideén mikor én voltam baba anyum azt mondta 2 hónaposan már tejbegrízt kaptam cumis üvegből meg stb!szóval ez nekem érthetettlen miért tiltanak ennyire hogy ne addjál semmit a gyereknek!!
2008. márc. 5. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Régen, hosszában felvágták a nő hasát császármetszéskor. Most bikinivonalnál vágnak vagy 15 cm-et. Miért nem vágják most is teljesen hosszában a nők hasát? Hiszen régen az is jó volt.

Remélem te sem gondolod ezt komolyan. Kicsit fejlődött az orvostudomány azóta. Felnőttek lettek azok a babák, és a jelen egészségügyi állapotuk alapján, "kikövetkeztették", hogy mi a jó, és mi a rossz.

De te tudod.......

2008. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem tetszett a válaszom :o( Pedig olyan igaz. Egyébként érdemben már válaszoltam (első válasz), csak kissé kiakasztott az "amikor én baba voltam" hozzáállásod. Egy jó tanács. Ha mindenképpen tejbegrízt akarsz adni a babának, legalább kanállal add.

Az is előfordulhat, hogy a pénztárcád nem bírja a tápszer horribilis árát. Akkor már inkább gyümit, krumplit adj a babinak.

Kívánom, hogy helyesen dönts, a baba érdekeit szem előtt tartva!

:o)

2008. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsika de én ugy gondolom semmi baja nem lasz a babámnak ha adok neki egy kis tejbegrízt és kanálal adtam neki!!egyébként a védőnőm is mondta hogy nyugottan adhatok már neki mást is hiszen 1 hét múlva már 4 hónapos lesz!!!nem az hogy nem tetszett csak tudod mindenki nekem is mondja hogy ilyenkor miensok mindent addtak már a pici babáknak és szerintem nekem se lett tőle bajom meg másnak sem!!mondjuk mindenki máshogy gondolja én így!!ez van köszönöm a válaszokat!!:)
2008. márc. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!