Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudta megemészteni a...

Nem tudta megemészteni a paradicsomos krumplit? Pirosat kakilt tőle.

Figyelt kérdés

sziasztok! a 6 hónapos a fiam. 3 napja kóstolgatjuk a paradicsomos krumplit (nagyon ízlik neki) és ma délutánra szabályosan pirosat kakilt! olyan mintha egy az egyben átment volna rajta a püré. de az állaga normális volt és nem vettem észre, hogy fájt volna a pocija. a gyümölcsöktől inkább fáj a pocója, sokat pukizik, örültem, hogy ettől nyugi volt.

természetes ez? vagy inkább hanyagoljuk egy kicsit még ezt a kaját?

köszönöm a válaszokat előre is!


2009. ápr. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, h piros, ez normális. mivel paradicsomot evett. a fiamnak a szilvától pl. lila. szóval ez normális dolog.
2009. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is 3 napja adom neki,és az elmúlt 2 kaki nekünk is színes volt-szerintem csak a paradicsom színe dominál,és is azt vettem észre,hogy könnyebben megy tőle a kaki.de nem híg-tehát mi megtartjuk és pár nap múlva (addig kap körtét) megetetem vele a 2.üveget is.
2009. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hónapja eszünk paradicsomos dolgokat, mindig piros utána a kaki :)

A cékla után lila, a sütőtök után sárgás, spenót után zöldes.

2009. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj de jó! köszönöm a megnyugtatást!

olyan kis béna, aggódós vagyok. első gyerek :)

álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer piros kaki miatt fogok parázni :)))

2009. ápr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!