Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tervezett gyerek a babátok?...

Tervezett gyerek a babátok? Vagy ha több van, akkor mindegyik?

Figyelt kérdés

Most olvastam, nagyon meglepett, hogy a szüléssel végződő brit terhességek 30-40 százaléka nem tervezett. Tudom, ők elég rosszul állnak a felvilágosítással, és nagyon sok köztük a tinédzserterhesség, de azért kíváncsi vagyok, itthon mi a helyzet. Még akkor is, ha a gyik nem reprezentatív minta. :)

Nem ítélek el senkit, sőt, nagyra becsülöm, ha valaki bevállal egy olyan babát, akire nem számított.


2011. aug. 3. 12:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kisfiam tervezett volt, most 16 hónapos. A tesót nem terveztük,24 hetes terhes vagyok.

Teljesen kiment a fejemből, hogy a szülés után könnyebb teherbe esni, a fiamra majd egy évet vártunk.

Egyébként szerintem rengeteg becsúszott baba van, max nem mondják. A férjem kollégája tavasszal házasodott, pár hónapos kapcsolatba csúszott be a baba, szeptemberre várják. Régebbi ismerősök már pár éve együtt voltak, mikor terhes maradt a lány, összeházasodtak, mert miért ne, azóta már 3 gyerekük van.

Szóval szerintem nem meglepő a 30-40%, bár a britek kicsit más tészta, ott a kiskorú vagy egyedülálló szülőknek nagyon erős szociális védőhálójuk van, úgymond "megéri" megtartani a becsúszott babákat.

2011. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2 tervezett kislány.
2011. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
lányom 4 hónapos tervezett baba (nagyon-nagyon vártuk Őt) :)
2011. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult, hogy párom szeretett volna de én éppen egyetemre jártam és mondtam, hogy addig én nem szeretnék, azután amikor befejeztem rá 2 honapjára terhes lettem, bár akkor már nem terveztuk úgy, hogy na most akkor probálkozunk :) Becsúszott, de mind2en nagyon orultunk :)
2011. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk sem tervezett,de nagyon várt baba lett:)
2011. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tervezett, most 7 hónapos kisfiú
2011. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!