Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 3 napja tartó hasmenés...

Kb 3 napja tartó hasmenés lehet szülés elöjele?

Figyelt kérdés
ehhez társul hát-és derékfájás,köszi a válaszokat...33 hetes kismama
2010. dec. 18. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Doki.

Ha szülés akkor azért, mert nagyon kicsi a babó, ügyelet.

De az is lehet, hogy ettél valamit, vagy benyaltál valakitől valamit, ez meg a kiszáradás miatt, vagy ha csúnya nyavaja, akkor ne legyen gond a gyereknél

2010. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A szülés előtti hasmenés nem tart ilyen sokáig, sokkal intenzívebb, inkább pár óra alatt 3-4-szer mész wc-re.


Valószínűbb valami nyavalya, menj el a körzetihez, a biztonság kedvéért. És igyál sokat-sokat!

2010. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet:én ugyan így jártam csak 2 napig volt hasmenésem.Első nap mikor volt hánytam is és pont NST közbe:-(Doki bentartott(40+3 napos voltam)másnap még ment a hsam 3 napra elmúlt minden.Azt mondta a doki hogy csak elcsaphattam a hasamat hazaengedett hogy hétévégén tuti nem lesz szülés(péntek volt)este 22:50kor megszültem....de lehet hogy a rossz idő miatt nálad nyavaja.Nézesd meg magad
2010. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33 hetesen ez rohadtul korai. Ha legalabb 36-37 hetes lennel, akkor talan. Menj orvoshoz, lehet gyomorrontas/virus/stressz stb.
2010. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!